Lai gan Liepājas Reģiona tūrisma informācijas biroja (LRTIB) durvis Latviešu biedrības nama ēkā rotā uzraksts "Slēgts" – latviešu un angļu valodā, biroja darbinieki turpina strādāt.


Kā portālam irliepaja.lv pastāstīja LRTIB vadītāja Inta Šoriņa, klientus klātienē biroja darbinieces ārkārtējā stāvokļa dēļ neapkalpo (mājaslapā rakstīt – līdz 14. aprīlim vai turpmākajai informācijai – irliepaja.lv), taču trīs no astoņiem darbiniekiem ik dienu ir uz vietas birojā un gan sniedz konsultācijas un atbildes klientiem, kuri zvana uz biroju, gan dara citus darbus.


"Esam priecīgi izmantot šo laiku un darīt visu, ko varam un kam līdz šim neatlika laika," saka Šoriņa.


Kopš koronavīrusa dēļ izsludinātā ārkārtējā stāvokļa biroja darbinieki ir paguvuši sagatavot interaktīvu stendu, kas atradīsies koncertzālē "Lielais dzintars" un līdz maija beigām cer uzstādīt jaunus stendus ar jaunu pilsētas plānu gan pie Liepājas dienvidu, gan ziemeļu robežas.


Šobrīd izpaliek viena ik nedēļas bukleta – "Šonedēļ Liepājā" – sagatavošana, taču turpinās darbs pie jaunās sezonas tūrisma ceļvežiem,


informācijas papildināšanas mājaslapā, sociālajos tīklos, stāsta LRTIB vadītāja.

"Pirmais modīsies vietējais tirgus, un vienalga, vai tas būs maija vai augusta vidū, bet tūrisma sezona sāksies arī šogad, un mums ir jābūt tai gataviem," apliecina Šoriņa.


Rudenī birojs pārcēlās uz Latviešu biedrības nama otru spārnu, uz lielākām telpām, gatavs apkalpot daudz lielāku klientu skaitu, nekā iepriekš. Tas nu pagaidām jāatliek, taču jaunā biroja iekārtošana turpinās, un, sākot jauno tūrisma sezonu, – lai kad tas arī būtu, LRTIB darbinieces būs gatavs uzņemt tūristus ērtākās un skaistākās telpās.