Arī šonedēļ saulrieta mūziku un ballītes saviem apmeklētājiem piedāvās Liepājas pludmales kafejnīca "Red Sun Buffet".

12.augustā saulrietā ar pasaules roka un popa klasikas dziesmām klausītājus priecēs Edijs Šnipke , kura vārds liepājniekiem zināms jau vairāk nekā divdesmit gadu garumā.

13.augustā koncerts ar pašmāju mākslinieku Greg John, kurš ar savu vienkāršumu, sirsnīgumu piepilda klausītājus ar melodiskiem gabaliem un smeldzīgām lirikām. Kopš 2017. gada papildinot savu repertuāru ar jauniem gabaliem, mūziķis ir sagatavojis īpašu programmu, kas sastāv no jau klajā laistajiem gabaliem, kā arī vēl nedzirdētām dziesmām.

14.augustā saulrietā ar dj setu uzstāsies DJ Tanya Vee (attēlā) no Dienvidāfrikas, kura ātri vien ir kļuvis pazīstama ar savu unikālo mūzikas stilu. Tanya regulāri uzstājas dažādos pasākumos Keiptaunā , kā arī bijusi tūrē dažādās Āzijas un Āfrikas valstīs.

Piektdienas vakarā pulksten 23 Liepājas pludmales "bufetē" gaidīs visus uz "Malibu beach party" ar vienu no Ritma Institūta pasniedzējiem DJ Alex O, kurš Latvijā ir pazīstams kā talantīgs skreča dīdžējs un ieguvis arī augstas vietas dīdžeju čempionātos.

Sestdien norisināsies ''Mojito Beach Party'' ar dj Cruncher.