Liepājas domes priekšsēdētājs un "Liepājas partijas" vadītājs Uldis Sesks vēl nav izlēmis, vai kandidēs nākamajās pašvaldību vēlēšanās.

Viņš "Rietumu Radio" atzina, ka par kandidātu sarakstu viņa vadītā partija lems šī gada beigās pēc partijas paveikto darbu izvērtēšanas, raksta LETA.

"Izvērtēsim, ko esam paveikuši, un tad jāskatās, kādi ir nākamie soļi, – jāveido jauna partijas programma. Tad sekos cilvēku izvēle, kuri šo programmu realizēs," skaidro Sesks. Viņš pats vēl neesot izlēmis, vai startēs vēlēšanās.

Kā uzskata partijas vadītājs, "lielākā daļa no veicamajiem darbiem, ko mēs iekļāvām partijas programmā pirms iepriekšējām pašvaldību vēlēšanām, ir sākti, pašlaik tiek realizēti vai ir jau pabeigti". Kā svarīgākos darbus Sesks min pilsētas ielu rekonstrukcijas un apgaismojuma sistēmas modernizācijas projektus, ēku siltināšanas programmu, ūdensapgādes sistēmas modernizāciju u.c.

Jau ziņots, ka "Liepājas partija" dibināta 2004.gada 14.decembrī. "Liepājas partija" uzvarēja pašvaldības vēlēšanās. Liepājas domē no vēlēšanās uzvarējušās "Liepājas partijas" ievēlēti seši deputāti.

Partijā ir iestājušies daudzu Liepājas pašvaldības iestāžu vadītāji un darbinieki. Pērn "Liepājas partijai" pievienojās arī bijušās "Tautas partijas" biedre, Liepājas domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde.

"Liepājas partijā" ir ap 300 biedru.