Trešdien, 31.oktobrī, Liepājas domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde apsveica konkursa "Krāšņo kļavlapu rudens" dalībniekus, kas ieguva Liepājas domes simpātiju balvu.

Piecas Liepājas pirmsskolas izglītības iestāžu grupiņas saņēma dāvanā gardu kliņģeri un domes pateicības rakstu.

Liepājas domes simpātiju balvu ieguva PII "Saulīte" 3.c grupas bērni, PII "Margrietiņa" "Taurenīšu" grupas radošā komanda, PII "Ķipars" "Zaķēnu" grupas mazuļi, PII "Sauleszaķis" "Zaķēnu" grupiņa un  PII "Kāpēcītis" 1. vismazākā grupiņa 2 – 3 gadīgie bērniņi.

"Liels prieks redzēt audzinātāju un bērnu radošās izpausmes. Visi konkursa darbi bija īpaši un radīti ar milzīgu darbu, pacietību un mīlestību. Kopumā konkursā piedalījās vairāk kā 500 darbiņi un tas kārtējo reizi apliecina, ka Liepājas bērni ir radoši, entuziasma pilni un mērķtiecīgi. Paldies audzinātājām un bērniem par ieguldīto darbu krāsaino darbiņu gatavošanā," norāda Liepājas domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde.

Konkursa uzdevums bija izveidot savu oriģinālo kļavu lapu. To drīkstēja veidot gan individuāli, gan grupā. Kopumā dažādu autoru un autoru grupu darbi. Lapas ir zīmētas, līmētas, veidotas no dažādiem dabas materiāliem un tā, kas katram mājās ir bijis atrodams (makaroni, zirņi, salmiņi u.c. lietas), ir šūtas, tamborētas un filcētas. Īpaši liela atsaucība ir no pirmskolas iestādēm.

Paldies sakām pirmskolas izglītības iestāžu "Ķipars", "Liepiņa", "Kāpēcītis", "Saulīte", "Liesmiņa", "Stārķis", "Kriksītis", "Cīrulītis", "Pūcīte", "Rūķītis", "Zīļuks", "Delfīns", "Mazulītis", "Gulbītis", "Margrietiņa", "Sauleszaķis" un Liepājas Kristīgajaipirmsskolas  izglītības iestādes, Vērgales pamastkolas, Jāņa Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskolas, Liepājas Centra pamatskolas, Liepājas 8. vidusskolas, Liepājas Bērnu mākslas skolas, Kalētu un Priekules mūzikas un mākslas skolu audzēkņiem, skolotājiem, vecākiem, ideju ģenerētājiem par tik ļoti skaistu un rūpīgu darbu mūsu izstādes un rudens sajūtas veidošanā, informē domes sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zane Ģirne.