Liepājā darba vizītē otrdien, 14.martā, ieradās jaunais Krievijas Federācijas vēstnieks Jevgēnijs Lukjanovs, lai tiktos ar domes vadību un viesotos Krievijas Ģenerālajā konsulātā.

Vēstnieka Jevgēnija Lukjanova vizītes mērķis bija iepazīties ar Liepājas pilsētu un Krievijas Ģenerālā konsulāta Liepājā darbību. Vizītes iesākumā vēstnieks J.Lukjanovs tikās ar Liepājas domes priekšsēdētāju Uldi Sesku un priekšsēdētāja vietnieku tūrisma un investīciju jautājumos Juriju Hadaroviču, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.

Tikšanās laikā ar Liepājas domes vadību Krievijas vēstnieks tika iepazīstināts ar aktualitātēm Liepājas pilsētas kultūras dzīvē un dažādām sabiedriskās dzīves sfērām, sociālekonomisko situāciju, pilsētas attīstību, speciālās ekonomiskās zonas, lidostas attīstības un uzņēmējdarbības aktualitātēm, kā arī investīciju iespējām Liepājas pilsētā.

Vēstnieks Liepājā viesosies divas dienas. Pirmās vizītes dienas ietvaros vēstnieks iepazinās ar Liepājas uzņēmējdarbības vidi, viesojās uzņēmumā “UPB”, otrās vizītes dienā tiek plānota koncertzāles “Lielais dzintars” apmeklējums un tikšanās ar koncertzāles vadību.

Ārkārtējais un pilnvarotais Krievijas Federācijas vēstnieks Latvijas Republikā Jevgēnijs Lukjanovs amatā akreditēts kopš 2016. gada 15.decembra. Vēstnieks Liepājā viesojas pirmo reizi. Kopā ar vēstnieku pilsētā ierodas arī Krievijas Vēstniecības padomnieks ekonomiskajos jautājumos Andrejs Matjusins (Матюсин  Андрей Сергеевич), preses sekretāre-vēstnieka palīdze Jekaterina Visocka (Екатерина Анатольевна Высоцкая). Tikšanās laikā ar Liepājas domes vadību piedalās arī Ģenerālais Konsuls Maksims Raiders.