Jauns domes pirmo sēdi, kurā vēlēja domes priekšsēdētāju, internetā vērojuši ap 500 interesentu. Pašlaik tiek meklēti tehniskie risinājumi, lai domes sēdes būtu skatāmas arī turpmāk.

Tā "Rietumu Radio" informēja Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks (Liepājas partija), raksta LETA.

"Tā ir laba iespēja liepājniekiem no pirmavota uzzināt, kādi lēmumi sēdē tiek pieņemti un kā tas notiek," sacīja Sesks, atzīstot, ka sēdes vērotāju skaits bijis ievērojams. Viņš pauda cerību, ka liepājniekiem veidosies labāka izpratne par pašvaldības darbu un viņi aktīvāk nekā līdz šim iesniegs savus priekšlikumus.

Kā informēja Liepājas domes priekšsēdētāja padomnieks Andrejs Rjabcevs, pirmo Liepājas domes sēdes interneta tiešraidi no Liepājas bez maksas nodrošināja portāls "sportacentrs.com". Rjabcevs vēl nevarēja pateikt, vai "sportacentrs. com" to darīs arī turpmāk vai arī pašvaldība izvēlēsies kādu citu risinājumu.

Pirmā jaunā sasaukuma Liepājas domes sēde notika Liepājas domes lielajā sēžu zālē un ar to skaidrojamas dažas tiešraides tehniskās ķibeles, piemēram, dažbrīd neapmierinošā skaņas kvalitāte. No domes pastāvīgās sēžu zāles tiešraides būtu iespējams nodrošināt tehniski labākā kvalitātē, jo tās aprīkojums ir piemērotāks, piemēram, katram deputātam ir mikrofons.

Kā ziņots, pilsētas domes jaunā sasaukuma pirmā sēde trešdien, 19.jūnijā, būs skatāma tiešraidē pašvaldības mājaslapā internetā, aģentūru LETA iepriekš informēja Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja padomnieks sabiedrisko attiecību jautājumos Andrejs Rjabcevs.

19.jūnija domes sēdē par domes priekšsēdētāju atkārtoti uz nākamajiem četriem gadiem ievēlēja līdzšinējo Liepājas mēru Uldi Sesku, savukārt par mēra vietniekiem ievēlēti Gunārs Ansiņš, Silva Golde un Jurijs Hadarovičs.