Foto no twitter.com/dacebluke

Jaunajā Liepājas domes sastāvā opozīcijā darbosies no trīs partiju – Kustība "Par!", "Jaunā Vienotība", "Progresīvie" – saraksta ievēlētā Kustības "Par!" valdes locekle, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas parlamentārā sekretāre, bijusī Saeimas deputāte Dace Bluķe, informē Kustības "Par!" Liepājas nodaļas vadītājs Uldis Zupa.

Darbojoties opozīcijā, viņa uzstās uz trīs partiju saraksta prioritātēm veselībā, izglītībā, kultūrā un vides jautājumos.

"Atbalstot liepājnieku izvēli, domes priekšsēdētāja amatā es balsošu par Gunāru Ansiņu. Ceru uz sadarbību ar domes vadību un


novēlu jaunajam domes priekšsēdētājam savā darbā būt neatkarīgam no dažādām aizkulišu ietekmēm," teic Dace Bluķe.

Zīmīgi, ka jaunajā koalīcijā starp 12 deputātiem būs tikai viena sieviete, bet opozīcijā – tikai sievietes – Dace Bluķe un divas ievēlētās deputātes no sociāldemokrātiskās partijas "Saskaņa".

Kustība "Par!" pirms pusotra gada Liepājā izveidoja reģionālo nodaļu un pirmo reizi startējot pašvaldību vēlēšanās, ieguva mandātu Liepājas domē. "Esmu gandarīts par šādu rezultātu," uzsver Kustības "Par!" Liepājas nodaļas vadītājs Uldis Zupa. "Aicinu mūsu atbalstītājus un vēlētājus Liepājā pievienoties Kustībai "Par!", rakstot man uz e–pastu: liepaja@kustibapar.lv".