Vai atsakoties no diviem domes priekšsēdētāja vietniekiem darbu zaudēs arī viņu palīgi, padomnieki, sekretāres? – portāls irliepaja.lv jautāja pašvaldībai.


Atbildi sniedza domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne:


"No 1. jūlija ar domes lēmumu turpmāk Liepājas pašvaldībā domes priekšsēdētājs būs Gunārs Ansiņš un līdzšinējo trīs vietnieku vietā tikai viens vietnieks – Atis Deksnis.

Jaunievēlētā domes priekšsēdētāja biroju turpmāk vadīs līdzšinējais vicemēru padomnieks Andrejs Rjabcevs, mēra birojā strādās Gunāra Ansiņa līdzšinējās darbinieces – Vita Plūksna ieņems padomnieces amatu, bet Blāzma Stivriņa būs mēra palīdze (iepriekš – vicemēra palīdze).

Līdzšinējā mēra Jāņa Vilnīša padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Daiga Kļaviņa turpmāk būs vicemēra Ata Dekšņa padomniece,

tāpat ar Ati Deksni turpinās strādāt viņa līdzšinējā palīdze Agnese Lagzdiņa.

Vilnīša biroja vadītāja Iveta Fomina pāries darbā uz Organizatorisko nodaļu, kur ieņems Organizatoriskās nodaļas vadītājas vietnieces amatu.

Padomniece Nataļja Vecvagare turpinās darbu ārējo sakaru jomā un būs Starptautiskās sadarbības politikas vadītāja.

Vilnīša padomniece izglītības jautājumos Linda Markus-Narvila turpmāk strādās Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļā par jaunatnes lietu darbinieci.

Līdzšinējā domes priekšsēdētāja palīdze Andra Štāle nedaudz atpūtīsies, lai jau pavisam drīz pieņemtu jaunus izaicinājumus".

Kā tiks sadalīti kabineti domē?


Pēc Zitas Lazdānes sacītā, ilggadējā mēra, pēc tam vicemēra Ulda Seska kabinets ar papildtelpām tiks nodots jaunā mēra birojam, tur vieta atradīšoties arī komiteju vadītājiem, tajā skaitā, iespējams, arī Uldim Seskam, kuram kā Liepājas Speciālās ekonomiskas zonas (SEZ) valdes priekšsēdētājam savs kabinets ir SEZ pārvaldē. Gunārs Ansiņš atgriezīsies savā agrākajā vicemēra kabinetā, kas bija nodots līdzšinējā mēra Vilnīša rīcībā, savukārt vicemērs Atis Deksnis paliks savā kabinetā, kā līdz šim.