Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) Liepājas nodaļa 24. augustā rīko bezmaksas pieredzes apmaiņas braucienu zivsaimniekiem.

Brauciena dalībniekiem tiek piedāvāta iespēja iepazīt akvakultūras, zvejniecības, pārstrādes un tūrisma uzņēmēju pozitīvo pieredzi Limbažu un Salacgrīvas novados.

Kā informē Liepājas biroja uzņēmējdarbības konsultants Aleksejs Kačanovs, šajā reizē plānots apmeklēt SIA "Baltijas zivis–97" (Limbažu novads, kas ir viens no lielākiem zivju pārstrādes uzņēmumiem Vidzemes reģionā. Tas ir energoefektīvs, ražot spējīgs, tehnoloģiski attīstīts un ekoloģiski drošs uzņēmums, kas dibināts 1997. gadā.

SIA "Diolla" (Limbažu novads) akvakultūras uzņēmums, kas audzē stores recirkulācijas baseinos un kuram ir izveidots arī mazuļu audzēšanas cehs.

Viesosimies Gunta Berga uzņēmumā SIA "Baņķis" (Salacgrīvas novads), kas kopš 1995. gada nodarbojas ar jūras un piekrastes zveju. No 2006. gada pēc ražotnes izveides savu nozvejoto zivju produkciju saldē, šķiro un piedāvā klientiem.

Viesosimies arī Aleksandra Rozenšteina zvejnieku saimniecību "Kurķis" (Salacgrīvas novads), kas nodarbojas ar nēģu zvejniecību, izmantojot nēģu taci, un aktīvi strādā tūrisma jomā.

Izbraukšana no Liepājas 24. augustā pulksten 5.30, atpakaļ būsim tikai vēlu vakarā.

Piedalīties brauciena aicināti tieši zivsaimniecības (akvakultūras, zvejniecības, pārstrādes) un ar to saistītās jomās strādājošie.

Pieteikties aicinām līdz 14. augustam un to var izdarīt elektroniski aizpildot pieteikuma veidlapu šeit vai personiski sazinoties ar LLKC Liepājas biroja uzņēmējdarbības konsultantu Alekseju Kačanovu (tālr. 27843096; e-pasts: aleksejs.kacanovs@llkc.lv).

Pieredzes apmaiņas brauciens notiek Valsts Zivsaimniecības sadarbības tīkla ietvaros (www.laukutikls.lv).