Ēdienu piegādes uzņēmums "Wolt", paplašinot darbību Latvijā, no 9. februāra uzsāks ēdienu un ātro pārtikas preču piegāžu nodrošināšanu Liepājā. Sākotnēji "Wolt" nodrošinās ēdiena un pārtikas preču bezkontakta piegādes no vairāk nekā 20 restorāniem un 10 tirdzniecības vietām, ieskaitot "Rimi".

Lai veicinātu ēdienu un pārtikas bezkontakta piegādes Liepājā, sākumperiodā tiks piemērota pazemināta pakalpojumu cena 0,99 – 1,99 EUR. Visiem liepājniekiem, kas pievienosies "Wolt" platformai, kļūstot par jauniem aplikācijas lietotājiem, tiks piešķirta 6 eiro atlaide pirmajam pasūtījumam. Atlaidi būs iespējams saņemt, ievadot jaunā lietotāja kodu "LIEPAJA".

"Wolt" vadītāja Baltijā Līsa Ristala: "Liepāja ir pirmais reģions ārpus Rīgas, kur uzsākam ēdienu un pārtikas preču piegādes. Nākotnē izskatām iespēju paplašināt darbību arī citās reģionu pilsētās, ja jutīsim pieprasījuma un apgrozījuma potenciālu. Kopš darbības uzsākšanas Latvijā 2017.gadā visu laiku esam novērojuši stabilu intereses pieaugumu ēdienu piegādes jomā. Un šobrīd līdzīgas tendences ir novērojamas arī pārtikas preču piegādē. To ietekmē gan tehnoloģiju attīstība un iedzīvotāju ieradumu maiņa, gan arī cilvēku vēlme iegūt vairāk brīva laika savām interesēm. Protams, pašreizējā situācijā papildu stimulējošs faktors ir nepieciešamība izvairīties no drūzmēšanās un ievērot sociālo distancēšanos, lai neapdraudētu ne savu, ne citu cilvēku veselību. Un bezkontakta ēdienu un pārtikas preču piegāde ir viena no iespējām, kas ļauj ērti un droši strādāt attālināti, kā arī vairāk laika veltīt ģimenei vai sev interesantiem brīvā laika pavadīšanas veidiem."

"Wolt" bezkontakta ēdienu piegādes Liepājā nodrošinās gan no tādiem restorānu tīkliem kā "Tiamo" grupa un "Hesburger", gan arī individuālajiem restorāniem kā "Bel Cibo", "BB Cafē", "Rīve", "Grēēks" un "Bruno Bārs". Paplašinot darbību Liepājā, pakāpeniski palielināsies arī pieejamo restorānu un veikalu klāsts un līdz ar to arī ēdienu un piedāvāto preču izvēles iespējas.

Kopumā "Wolt" platformā Latvijā šobrīd ir iespējams pasūtīt ēdienu jau no vairāk nekā 550 restorāniem un pasūtīt preces no vairāk nekā 70 tirdzniecības vietām.

Par "Wolt"
"Wolt" ir tehnoloģiju kompānija, kas piedāvā ērtu un vienkāršu ēdienu piegādes veidu uz mājām vai biroju. Helsinkos bāzēts uzņēmums darbojas vairāk nekā 23 valstīs un vairāk nekā 120 pilsētās, piegādājot ēdienus no vairāk nekā 26 000 restorānu ar vairāk nekā 50 000 kurjerpartneru. 2014. gadā dibinātais uzņēmums pašlaik nodarbina 2000  strādājošo, un to vada kompānijas līdzdibinātājs un izpilddirektors Miki Kūsi. Latvijā "Wolt" darbību uzsāka 2017. gadā. "Wolt" no investoriem kopumā ir piesaistījis vairāk nekā 856 miljonus ASV dolāru, tostarp 530 miljonus ASV dolāru šā gada sākumā, lai turpinātu paplašināt piedāvāto pakalpojumu klāstu.