Februārī aprit gads kopš tehnoloģiju uzņēmums "Wolt" uzsāka savu darbību Liepājā, un šī gada laikā nostiprināta sadarbība ar vairāk nekā 45 restorāniem un 10 tirdzniecības vietām. Tas ļāvis vietējiem uzņēmumiem pandēmijas laikā turpināt savu attīstību un, kā uzver liepājnieki, pat kāpināt tirdzniecības apjomus, informē "Wolt" komunikācijas pārstāve Māra Rudīte.

Kā uzsver "Wolt" Baltijā vadītāja Līsa Ristala, Liepājai ir augstvērtīgs piedāvājums gan iedzīvotājiem, gan pilsētas viesiem: "Liepājas restorānu izcilais piedāvājums spēj konkurēt ne ar vienu vien galvaspilsētas ēdinātāju, ko apliecina pagājušā gada "Wolt restorānu balvas 2021" rezultāti – finālā iekļuva trīs Liepājas restorāni."

Starp visiem platformā atrodamajiem piedāvājumiem par labāko kategorijā "Maltīte krāpšanās dienai" tika atzīts vietējais Liepājas restorāns "Street Food LV", kurš ar piegādēm mājās spējis strauji attīstīt savu uzņēmējdarbību: "Milzīgs paldies "Wolt" par ienākšanu Liepājā. Šī gada laikā caur "Wolt" platformu esam apkalpojuši 17 tūkstošus klientus, kas mums ir iespaidīgs skaitlis. Sadarbība ar platformu mums, kā jaunuzņēmumam pilsētā, ir devusi lielu uzrāvienu," sasniegumos dalās restorāna "Street Food LV" īpašnieks Klāvs Grīnbergs.

Pagājušo gadu pandēmija ietekmējusi ik vienu ēdinātāju ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē. Piegādes uz mājām kļuva par nepieciešamību, lai spētu savu pakalpojumu piedāvāt, neskatoties uz valstī pastāvošajiem ierobežojumiem. Būtiski, lai kvalitāte un serviss, ko klients varētu saņemt klātienē, tiktu augstvērtīgi nodots, ēdienu piegādājot uz klienta mājām vai darba vietu, ko uzsver arī restorāns "Rīve" īpašniece Arta Āboliņa: "Ienākot Liepājā, "Wolt" pieteica sevi kā nopietnu un profesionālu uzņēmumu, kam rūp gan servisa, gan produkta kvalitāte. Labi, ka mūsu vērtības saskan gan vārdos, gan darbos. "Wolt" šī gada laikā pierādījis sevi kā uzticamu sadarbības partneri. Prieks pārliecināties praksē, kā solītā trīspusējā atgriezeniskā saite starp restorānu, klientu un piegādes servisu tiek tiešām nodrošināta un tiek sekots kvalitātes standartiem. Mūsu sadarbība izveidojās veiksmīga no pirmās dienas un esam priecīgi, ka "Wolt" ir Liepājā, tā paceļot piegāžu servisu citā līmenī."

Ja lielā iepirkšanās jau paveikta, taču pēkšņi, kas aizmirsts, bet steidzami nepieciešams, Liepājas iedzīvotājiem jau gadu vairs nav jāiziet no mājas, lai atrisinātu radušos situāciju. Šobrīd platformā "Wolt" Liepājā pieejamas teju 10 tirdzniecības vietas, kurās iespējams iegādāties sev vēlamās preces ar piegādi līdz mājas durvīm. Kā viens no tiem ir arī lielās tirdzniecības ķēdes "Rimi" piedāvājums: "Turpinot attīstīt mūsu veiksmīgo sadarbību, priecājamies par Liepāju, kurā "Wolt" realizē piegādes uz mājām no trim "Rimi" veikaliem – diviem pilsētas centrā un no viena Jaunliepājā. Redzam, ka šis pakalpojums ir pieprasīts un sarežģītajā "Covid–19" laikā, atvieglo ikdienu mūsu pircējiem," stāsta RIMI sabiedrisko attiecību vadītājs Juris Šleiers.

Pēdējo divu gadu laikā uzņēmums ir strauji paplašinājies, piedāvājot mazumtirdzniecības un pārtikas preces, un šobrīd cilvēki Baltijā var pasūtīt produktus no vairāk nekā 900 tirgotājiem. Šobrīd "Wolt" pakalpojumi pieejami gan Liepājas, gan Rīgas un Jūrmalas iedzīvotājiem un viesiem. Drīzumā "Wolt" savu darbību uzsāks arī Jelgavas pilsētā.