Tehnoloģiju uzņēmums "Wolt" ir noslēdzis sadarbības līgumu ar Eiropas lielāko parfimērijas un kosmētikas tirgotāju "Douglas" par ātro piegāžu nodrošināšanu pasūtījumiem Rīgā un Liepājā. "Wolt" kurjerpartneri "Douglas" veikalos pasūtītos skaistumkopšanas izstrādājumus piegādās 30 minūšu laikā, tādejādi nodrošinot, ka deviņiem "Douglas" veikaliem Rīgā un vienam Liepājā ir iespējams turpināt darbu, ievērojot visas sociālo distancēšanos un ārkārtējās situācijas prasības.

"Wolt" vadītāja Baltijā Līsa Ristala: "Pēdējā gada laikā iedzīvotāju iepirkšanās paradumi ir ievērojami mainījušies un atbilstoši mainās arī "Wolt" – no ēdienu piegādes platformas ļoti strauji esam pārtapuši par visplašākā spektra preču ātro piegādātāju. Šobrīd cilvēki ir pieraduši pie tā, ka gandrīz visu ir iespējams pasūtīt internetā un ātri saņemt birojā vai saņemt piegādi uz mājām. Nenoliedzami viens no strauji augošiem segmentiem šobrīd ir skaistumkopšanas preču ātrās piegādes. Tuvojoties Ziemassvētkiem un gadu mijas svinībām, interese par parfimērijas un kosmētikas preču ātru piegādi noteikti pieaugs vēl vairāk. Laiku, ko kādreiz zaudējām stāvot rindās veikalos, šodien var atvēlēt ģimenei, vaļaspriekiem un atpūtai pēc darba dienas beigām. Pieprasījums pēc piegādes pakalpojumiem – gan restorānu ēdiena un pārtikas produktiem, gan arī kosmētikas, elektronikas un citām precēm Latvijā turpinās augt. To apliecina arī straujais kurjeru profesijas popularitātes pieaugums. Strādājot pilnu darba dienu, kurjeram nav grūti nopelnīt pat 100 eiro dienā, pie tam, pateicoties pieprasījuma pieaugumam, šobrīd ikviens var uzsākt darbu kā kurjerpartneris nedēļas laikā."

SIA "Douglas" Latvia valdes priekšsēdētāja Dita Dricka: "Pielāgojoties klientu iepirkšanās paradumu maiņai, mēs saprotam, ka laiks ir vērtība un to nedrīkst tērēt ikdienišķu darbību veikšanai, tādēl arī "Douglas" ir svarīgi būt tur, kur ir mūsu klienti. Covid pandēmija nav mazinājusi iedzīvotāju vēlmi parūpēties par savu labsajūtu un izskatu. Daudz vairāk laika pavadot mājās, pieprasīti ir arī ķermeņa un vannas produkti, ko var izmantot mājas apstākļos, kā arī sejas ādu mitrinoši produkti, kas noder pēc ilgstošas sēdēšanas pie datora ekrāniem. Tuvojoties svētkiem, nodrošinām plašu dāvanu piedāvājumu ikvienam un krāšņākās idejas dāvanām atradīsiet "Douglas".  Tāpēc esam gandarīti uzsākt sadarbību ar "Wolt", kas ļaus iedzīvotājiem īsā laika posmā tikt pie kārotajām precēm gan sev, gan saviem tuvajiem, kas būs jo īpaši aktuāli svētku laikā."

"Wolt" šobrīd sadarbojas ar gandrīz 200 mazumtirdzniecības partneriem Latvijā, tostarp kosmētikas un skaistumkopšanas segmentā, sniedzot iespēju iedzīvotājiem pasūtīt un saņemt dažādas preces īsā laika posmā.