Valsts akciju sabiedrības "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) elektroniskajā izsolē ar lejupejošu soli piedāvā īpašumu Kārklu ielā 12. Tas ir kārtējais mēģinājums pārdot šo īpašumu.


Izsoles sākumcena ir tāda pati kā iepriekš – 22 000 eiro, izsoles noslēgums noteikts 2. jūlijā pulksten 13. Tiem, kuri vēlas piedalīties izsolē, līdz 22. jūnijam jāiemaksā nodrošinājuma summa 10% apmērā no izsoles sākumcenas.


Portāls irliepaja.lv jau rakstīja, ka ar kārtējo neveiksmi 26. martā noslēgdzās nekustamā īpašuma Kārklu ielā 12 izsole. Kā portālam irliepaja.lv pastāstīja VNĪ pārstāvis Mārtiņš Reķis, šo īpašumu VNĪ mēģina pārdot jau divu gadu garumā, taču iespēja lēti, ar lejupejošu soli iegādāties 12 199 m² lielo zemesgabalu joprojām nevienu pircēju nav pievilinājusi. Izsoles sākumcena bija 22 000 eiro.


Portāls arī rakstīja, ka 2017.  gadā VNĪ bija izsludinājis iepirkumu par nekustamā īpašuma Kārklu ielā 12 sakārtošanu – neapdzīvotas daudzstāvu mājas nojaukšanu un teritorijas rekultivēšanu. Šo darbu pēc SIA "Arhitekta G.Vīksnas birojs" izstrādātā un 2016. gadā būvvaldē akceptētā projekta par 39 831, 35 eiro paveica SIA "SK Transports".