Precizēts. "Vīna studijai", kas piederēja Ulda Pīlēna uzņēmumam "UPB", ir mainījies īpašnieks un veiktas izmaiņas valdes sastāvā, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija, ziņo LETA.

"Vīna studijas" jaunais īpašnieks kopš 2016.gada 23.decembra ir kompānija "Piazza Italiana", kuras 99% kapitāldaļu īpašnieks ir Kiprā reģistrētais uzņēmums "Nolefe Enterprises Limited", bet 1% kapitāldaļu pieder Viktoram Ravdivem.

Iepriekš – kopš 2007.gada 21.decembra līdz pagājušā gada 23.decembrim "Vīna studija" piederēja akciju sabiedrībai "UPB".

Tāpat šodien reģistrētas izmaiņas arī kompānijas valdes sastāvā – valdes priekšsēdētājas amatu pametusi Ilze Freimane, kura kompānijas valdē strādāja no 2015.gada 17.aprīļa līdz šodienai, kā arī "Vīna studijas" pastāvēšanas sākumposmā – no 2007.gada decembra līdz 2008.gada augustam. Savukārt valdē šodien iecelti Kārlis Andersons un Linda Aldiņa.

Aģentūrai LETA pagaidām neizdevās iegūt kompānijas pārstāvju komentāru par vadības maiņas iemesliem un ietekmi uz kompānijas turpmāko darbību.

Precizējums. "Vīna studijas" valdes priekšsēdētāja Ilze Freimane, kura patlaban ir atvaļinājumā un atrodas Indijā, portālam sacīja, ka "Lursoft" datu bāzē acīmredzot ir radusies kļūda, jo "es joprojām esmu "Vīna studijas" valdes priekšsēdētāja, starpība ir tā, ka klāt pienākuši divi jauni valdes locekļi".

Freimane arī apliecināja, ka "Vīna studijas" operatīvajā darbībā "absolūti nekādas izmaiņas nav paredzētas" un "uz visiem precizējošiem jautājumiem varēsim sniegt atbildes, kad atgriezīšos no atvaļinājuma, pēc 18.janvāra."

Uzziņa

2015.gadā "Vīna studija" strādāja ar 3,1 miljona eiro apgrozījumu un 57 601 peļņu. Kompānijas 2016.gada rezultāti vēl nav publiskoti.

Pēc "Firmas.lv" informācijas, SIA "Vīna studija" ir reģistrēta 2007.gada 21.decembrī un tās 100% kapitāldaļas pieder AS "Piazza Italiana". Kompānijas pamatkapitāls ir 14 224 eiro. Informācija kompānijas mājaslapā liecina, ka "Vīna studijai" ir piecas filiāles, tostarp četras Rīgā – Stabu ielā 30, Elizabetes ielā 10, kā arī tirdzniecības centrā "Galerija Centrs" un iepirkšanās centrā "Olimpia".

Tāpat "Vīna studijai" ir viena filiāle Liepājā, tirdzniecības centrā "Baata".