Zīmola "Promo Cash&Carry" īpašniece "Sanitex Latvia" noslēgusi pirkuma līgumu ar SIA "Rameka" par 1,04 ha liela zemesgabala iegādi Parka ielā 11.

Par to portāls uzzināja Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) valdē, kura ir nolēmusi neizmantot tai pienākošās pirmpirkuma tiesības uz SEZ teritorijā atsavināmo nekustamo īpašumu Parka ielā 11 (pie Parka ielas un Tirgus ielas krustojuma).
"Sanitex Latvia" ir viens no lielākajiem vairumtirdzniecības un loģistikas uzņēmumiem Latvijā, kura mātes uzņēmums dibināts 1992.gadā Lietuvā. Liepājā, Meldru ielā 1, reģistrēta "Sanitex Latvia" Liepājas filiāle.

"Sanitex Latvia" piederošais preču vairumtirdzniecības uzņēmums "Promo Cash&Carry" jau 2015.gadā plānoja palielināt veikalu skaitu, atverot tirdzniecības centru arī Liepājā.

Tobrīd konkrētākus datus par to, kad tieši veikals Liepājā tiks atvērts un kur tas atradīsies, uzņēmums portālam vēl nevarēja sniegt.

Šobrīd "Promo Cash&Carry" veikali atrodas Rīgā, Valmierā, Daugavpilī, kā arī Lietuvā un Igaunijā – Tallinā, Viļņā, Kauņā. Nesen kompānija "Sanitex" iegādājās arī Polijas uzņēmumu "Bevgroup", kas specializējas alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu ražošanā.

2014.gadā "Promo Cash&Carry" mēneša apgrozījums tuvojās 1,8 miljoniem eiro.

"Promo Cash&Carry" reģistrēts 1993.gadā un tā pamatkapitāls ir 2,5 miljoni eiro. Uzņēmums pieder kompānijai "Sanitex Latvia" (iepriekš "Karsten-Sanitex Latvia").