Lai nodrošinātu godīgu konkurenci, Liepājas pašvaldība pēc jaunās kārtības izsludinājusi trīs nomas tiesību izsoles uz pakalpojumu, tostarp ielu tirdzniecību un sabiedriskās ēdināšanas, sniegšanas vietām Liepājas parku un pludmales zonā, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Freidenfelde.

Rakstisku izsoli ar augšupejošu soli organizē Liepājas Nekustamā īpašuma pārvalde. Tajā komersanti aicināti piedāvāt zemes nomas maksu par izvēlēto pakalpojumu sniegšanas vietu. Jaunā kārtība paredz uzņēmējiem vienlīdzīgas iespējas pieteikties uz ielu tirdzniecības un pakalpojumu sniegšanas vietām.

Šobrīd ir izsludinātas trīs nomas tiesību izsoles:

1. Pakalpojumu sniegšanas vietas Jūrmalas parkā (4 vietas), Raiņa parkā (1 vieta) un Liepājas pludmalē (4 vietas) vasaras sezonas laikā. Pieteikšanās līdz 2022. gada 4. marta pulksten 12.00.

2. Ielu tirdzniecības vai sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanas vietas pie Gulbja dīķa (2 vietas) un Jūrmalas parkā (4 vietas) uz laiku no 2022. gada 1. aprīļa līdz 2023. gada 31. martam. Pieteikšanās līdz 2022. gada 11. marta pulksten 12.00.

3. Ielu tirdzniecības vietas Jūrmalas parkā (5 vietas) un kāpu apstādījumu zonā Liedaga ielā 9 (2 vietas) uz laiku no 2022. gada 1. aprīļa līdz 2023. gada 31. martam. Pieteikšanās līdz 11. marta pulksten 12.00.

Tirdzniecības sezonas sākums parku zonās plānots no 1. aprīļa.

Izsoles noteikumi un citi saistoši dokumenti publicēti Liepājas pašvaldības tīmekļvietnes sadaļā "Izsoles": www.liepaja.lv/iepirkumi-un-izsoles/izsoles/

Jautājumu un konsultāciju gadījumā vērsties Liepājas pašvaldības iestādē "Nekustamā īpašuma pārvalde", tālrunis: 63 404 707, e-pasts: nip@liepaja.lv.