Šodien, 7.martā, durvis ver kafejnīca #garšoēst, kurā apmeklētāji aicināti pusdienot patīkamā gaisotnē, kā arī baudīt uz vietas, iegādāties līdzņemšanai vai pasūtīt konditorejas izstrādājumus, tai skaitā kūku izlasi "Liepāja".

Kafejnīca #garšoēst atrodas Flotes ielā 16 (iepriekšējās kafejnīcas "Kūp BBQ" telpās), un tā apmeklētājiem ir atvērta darba dienās no 10 līdz 16. Kafejnīcas sortimentu veido vienkāršs un sātīgs pusdienu piedāvājums un plašs konditorejas izstrādājumu klāsts.

Pusdienu piedāvājumam būtiska ir ātra un kvalitatīva apkalpošana, cenu samērīgums un maltītes garša. "Mums ir būtiski, ka klients jūtas labi paēdis un atgriežas atkal. Ir ļoti svarīgi, ka viņam pie mums tiešām "garšo ēst"," uzsver uzņēmuma SIA "Māras Lācis" valdes loceklis Madars Markus-Narvils, kurš ir arī kafejnīcas neparastā nosaukuma idejas autors. Tomēr, kā atzīt ēdināšanas servisa vadītāja Inese Lukjanova, "kafejnīcu īpašu padarīs tieši tās plašais konditorejas klāsts – kūkas, smalkmaizītes, pīrādziņi, ko varēs baudīt uz vietas vai īpašiem dzīves notikumiem pasūtīt iepriekš."

Tā kā kafejnīca un konditoreja tiek atvērta martā, un tas ir arī Liepājas dzimšanas dienas mēnesis, ir izveidots ļoti īpašs piedāvājums - kūku un kūciņu izlase "Liepāja". Izlasi meistarīgā konditora Aleksandra Šelajeva interpretācijā veidos deviņi gardumi, kuri nes Liepājas apkaimju nosaukumus – šokolādīgā "Vecliepāja", smilšu mīklas suflē "Jaunliepāja", iesārtā "Karosta", upeņu "Tosmare", bezē pārsteigums "Jaunā pasaule", piesātinātā saldā rulete "Ezerkrasts", pistāciju eklērs "Zaļā birze", maigais burkānu mafins "Dienvidrietumi" un apetītelīgais "Velnciems". Kūciņas ir iespējams iegādāties gan izlasē, gan atsevišķi.

Kafejnīcas atvēršanas mēnesī visi apmeklētāji pie pirkuma izdarīšanas tiek cienāti ar #garšoēst meistarstiķi – burkānu - smiltsērkšķu gardumu – , kas ar laiku noteikti taps par konditorejas īpašo firmas zīmi.

#garšoēst ir viens no 1995.gadā izveidotā ēdināšanas servisa uzņēmuma SIA "Māras Lācis" zīmoliem ar specializāciju pusdienu piedāvājuma nodrošināšanā un konditorejā. SIA "Māras Lācis" uzņēmuma grupā ietilpst bistro "O!Bistro", izbraukumu brīvdabas kafejnīca "Kūp BBQ" un kultūrvieta "Atmodas Dārzs".