Maija sākumā paredzēts izsolīt vairākus "Liepājas metalurga" nekustamos īpašumus, liecina administratora Haralda Velmera publicētie paziņojumi par izsolēm.

Paredzēts izsolīt jaunbūvi, kas atrodas Kārklu ielā 2, Liepājā. Nekustamā īpašuma novērtējums un izsoles sākumcena ir 5000 eiro. Izsoles cena nav apliekama ar pievienotās vērtības nodokli (PVN).

Tāpat paredzēts izsolīt jaunbūvi, kas atrodas Kārklu ielā 4, Liepājā. Nekustamā īpašuma novērtējums un izsoles sākumcena ir 5000 eiro. Izsoles cena nav apliekama ar PVN.

Paredzēts izsolīt arī zemesgabalu 4381 kvadrātmetra platībā, kas atrodas Rojas ielā 10, Liepājā. Nekustamā īpašuma novērtējums un izsoles sākumcena ir 30 000 eiro. Izsoles cena nav apliekama ar PVN.

Tiks izsolīts arī zemesgabals 2,78 hektāru platībā, kas atrodas "Varavīksnītēs", Nīcas pagastā, Nīcas novadā. Nekustamā īpašuma novērtējums un izsoles sākumcena ir 50 000 eiro. Izsoles cena nav apliekama ar PVN.

Izsoles notiks 8.maijā no pulksten 11 Liepājā, Brīvības ielā 93.

Pagājušonedēļ rakstījām, ka Velmers aprīļa beigās rīko izsoli vairākiem ar bijušo linoleja rūpnīcu saistītiem "Liepājas metalurgam" piederošiem nekustamajiem īpašumiem.

Nekustamie īpašumi tiks izsolīt kā lietu kopība ar augšupejošu soli. Nekustamo īpašumu novērtējums un izsoles sākumcena ir 530 000 eiro, teikts paziņojumā par izsoli.