Maija beigās izsolēs piedāvās iegādāties maksātnespējīgajam "Liepājas metalurgam" piederošus nekustamos īpašumus, liecina paziņojums izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Maksātnespējas administrators Haralds Velmers 26.maijā piecās izsolēs ar augšupejošu soli izsolīs vairākus "Liepājas metalurgam" piederošus nekustamos īpašumus.

Izsolē piedāvās iegādāties jaunbūvi – nepabeigtu dzelzsbetona paneļu daudzdzīvokļu ēku, nepabeigtas būvkonstrukcijas pirmā stāva līmenī, kas atrodas Kārklu ielā 2, Liepājā, ar izsoles sākumcenu pieci tūkstoši eiro.

Plānots arī izsolīt jaunbūvi – nepabeigta dzelzsbetona paneļu daudzdzīvokļu ēka ar 9 stāviem un jumtu, kas atrodas Kārklu ielā 4, Liepājā, ar izsoles sākumcenu pieci tūkstoši eiro.

Tāpat izsolē piedāvās iegādāties divas garāžas, kas atrodas Brīvības ielā 19A, Liepājā. Izsoles sākumcena noteikta četri tūkstoši eiro.

Maksātnespējas administrators izsolē arī piedāvās iegādāties garāžas, kas atrodas Esperanto ielā 10A, Liepājā ar izsoles sākumcenu trīs tūkstoši eiro.

Tāpat plānota izsole, kurā piedāvās iegādāties divas būves garāžas, kas atrodas Jēkaba Janševska ielā 25, Liepājā. Izsoles sākumcena noteikta astoņi tūkstoši eiro.

Aģentūra BNS jau rakstīja, ka "Liepājas metalurgu" par maksātnespējīgu atzina 2013.gada 12.novembrī pēc neveiksmīgiem investoru meklējumiem.