Tiesa Liepājas speciālās ekonomiskās zonas uzņēmumam "DG Termināls" pasludinājusi tiesisko aizsardzību, liecina Maksātnespējas reģistra informācija.

Liepājas tiesa pirmdien pasludinājusi spriedumu, ar kuru apmierināts "DG Termināla" tiesiskās aizsardzības procesa pieteikums. Uzņēmumam doti divi gadi, lai īstenotu tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plānu un pilnībā atjaunotu maksātspēju, raksta BNS.

Tiesa "DT Termināla" tiesiskās aizsardzības procesa lietu ierosināja jau 18.maijā. Uzņēmumam divu mēnešu laikā bija jāizstrādā pasākumu plāns maksātspējas pilnīgai atjaunošanai un tas jāsaskaņo ar kreditoriem. Tomēr 19.jūlijā tiesa nolēma vēl par mēnesi pagarināt termiņu tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plāna izstrādei un saskaņošanai.

"DG Termināls" 2011.gadā strādāja ar 3,79 miljonu latu apgrozījumu, kas ir par 9,5% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa pieauga trīs reizes – līdz 421,7 tūkstošiem latu, liecina datubāzē "Lursoft" pieejamā informācija.

Saskaņā ar "Lursoft" datiem "DG Termināls" dibināts 2000.gadā, un tā pamatkapitāls ir viens miljons latu. Uzņēmums pieder divām Latvijas privātpersonām – Aivaram Milleram (91,25%) un Imantam Visminam (8,75%).