Sestdien un svētdien, 25. un 26. decembrī, kā arī sestdien, 1. janvārī, "Promenade Hotel" restorāns "Piano" liepājniekiem un pilsētas viesiem iespējams apmeklēt vēlās brokastis. Tās tiks servētas bufetes veidā, un ikvienam gardēdim būs iespēja nogaršot dažādus svētku ēdienus.


Publicitātes foto.


Restorāns "Piano" saviem viesiem piedāvā gan tradicionālo brokastu bufeti, piemēram, jogurtu un augļus, pankūkas un omleti, kā arī pusdienu ēdienkarti – gaļas un zivs ēdienus, kā arī dažādu veidu salātus un desertus. Īpaši Ziemassvētkiem un Jaunajam gadam šefpavārs sagatavojis svinīgu svētku maltīti – viesiem tiks piedāvāts cepetis, līdakas fileja, sautēti kāposti, pelēkie zirņi un citi tradicionālie gardumi. Deserta galdā tiks celti tādi saldumi, kā plātsmaize, piparkūku kārtojums un siera kūka. No dzērienu bufetes piedāvājam viesiem baudīt dažādus karstos dzērienus, sulas un dzirkstošo vīnu.


Publicitātes foto.


Vēlo brokastu ideja ir nesteidzīgā un nepiespiestā atmosfērā baudīt aromātisku kafiju un gardu maltīti. Šis koncepts ir ļoti labi piemērots, ja plānojat nelielu pasēdēšanu draugu vai ģimenes lokā, lai atzīmētu svētkus vai kādu īpašu notikumu.


Publicitātes foto.


Brokastu laiks 25. un 26. decembrī no pulksten 12 līdz 15 un 1. janvārī no 13 līdz 16. Galdiņu iespējams iepriekš rezervēt, lai garantētu savu vietu izcilai maltītei. Cena pieaugušajiem 20 eiro, bērniem 7 – 14 gadiem 10 eiro, bērniem līdz 7 gadiem – bez maksas.


Ja esi ieinteresēts apmeklēt gardēžu vēlās brokastis restorānā "Piano", vēlams veikt rezervāciju pa tālruni +371 63488288, vai rakstot uz e-pastu restaurant@promenadehotel.lv