Viesnīca "Promenade Hotel" aicina sagaidīt krāšņu un notikumiem bagātu Jauno gadu Liepājā – svinīgā atmosfērā, baudot patīkamu mūziku, izsmalcinātus ēdienus un dzirkstoša vīna glāzi.

Ik gadu pilsētā pie jūras koši un atraktīvi tiek sagaidīts Ziemassvētku un gadu mijas laiks – saposta skaistā pilsētas Ziemassvētku galvenā egle, ielās lidinās enģeļi, spoži mirdz sveces Adventa vainaga rotājumos Rožu laukumā un bērni rotaļājas piparkūku pilsētas mājiņās...

Arī viesnīca "Promenade Hotel" aicina sagaidīt krāšņu un notikumiem bagātu Jauno gadu Liepājā. Mēs gādāsim par svinīgu atmosfēru, priecējot viesus ar patīkamu mūziku, izsmalcinātiem ēdieniem un dzirkstošā vīna glāzi. Pērkot ieejas biļeti svinībām līdz 1.decembrim, cena vienam pieaugušajam ir 75 eiro, bērnam – 49 eiro. Pērkot ieejas biļeti pēc 1.decembra, cena pieaugušajam ir 89 eiro, bērnam – 60 eiro.

Cenā iekļauta vieta pie skaisti klātiem svētku galdiem, izsmalcinātas Jaunā gada vakariņas ar plašu bufetes galda piedāvājumu visa vakara garumā, dzīvo mūziku grupas "Radio Orchestra" pavadījumā, foto stūri "sarkanais paklājs".

Šajā gadā īpaši esam padomājuši par mazākajiem Vecgada vakara apmeklētājiem, piedāvājot īpaši jautri pavadīt laiku ar rūķiem, rotaļām un gardām uzkodām atsevišķā svētku zālē.

Svinību sākums pulksten 20.

Kontakinformācija rezervācijām un jautājumiem:
E-pasts: sales@promenadehotel.lv
Tālr. +371 64383800