Liepājas pludmalē un parkā šogad jau sākušas darbu vai vēl plānots atvērt 10 vasaras kafejnīcas, liecina pašvaldības apkopotā informācija par jau izsniegtajām vai pieprasītajām atļaujām.

Liepājas pludmalē jau strādā vai drīzumā savu darbību sāks 8 vasaras kafejnīcas - vairāk nekā pagājušajā gadā, "Rietumu Radio" informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Eņgele. Savukārt Jūrmalas parka teritorijā šovasar jau atvērtas divas vasaras kafejnīcas, LETA.

Bez vasaras kafejnīcām pludmalē un parkā būs vēl 10 tirdzniecības vietas, kur apmeklētāji varēs iegādāties saldējumu, bezalkoholiskos dzērienus, konditorejas izstrādājumus, popkornu, cukurvati u.c. Paredzēts, ka pludmalē un parkā šovasar kursēs arī vairāki tā saucamie saldējuma riteņi.

Šovasar pēc ilgāka pārtraukuma un remontdarbiem atsākusi darbu vasaras kafejnīca Peldu un Dzintaru ielas stūrī, kas sākotnēji izveidota pirms 13 gadiem.

Pludmalē un parkā savus pakalpojumus sniedz arī vairāki uzņēmēji, kuri piedāvā nomāt sauļošanās krēslus, velokartus, fotopakalpojumus, izklaidi ar ūdensbumbām u.c.

Savukārt šogad pirmo gadu Vaiņodes ielas galā pie veloceliņa līdz 15.septembrim labos laika apstākļos biedrība "118A" piedāvā velosipēda remonta pakalpojumus.