Daudzi liepājnieki jau dzirdējuši par pasākumu portālu www.kosovakar.lv,  bet ne visi zina, kas ir tā radītāji.

Portālā ikvienam interesentam ir iespēja apskatīt dažādu pasākumu piedāvājumu Latvijas pilsētās, savukārt organizatoriem ir iespēja šajā portālā bezmaksas reklamēt savu pasākumu.

Portāla autori ir divi divdesmit vienu gadu veci liepājnieki - Klāvs Ašmanis un Jānis Siliņš, kas aktīvi strādā, lai tportāls būtu pēc iespējas patīkamāks apmeklētājiem. Ideja par šādu mājaslapu radusies Klāvam pavisam nejauši. "Katru nedēļas nogali mēroju ceļu no Rīgas uz Liepāju, jo galvaspilsētā studēju, un, protams, vienmēr pa ceļam domāju, ko šovakar varētu darīt. Manuprāt, ar šādu jautājumu galvā no rītiem nedēļas nogalēs mostas liela daļa cilvēku!

Palēnām radās doma, ka būtu labi, ja cilvēkiem būtu pieejama mājaslapa, kur atrodami visi Latvijas sarīkojumi un pasākumi. Arī nosaukums  – ko šovakar!” – nav nejaušs, nosmej Klāvs.

Pēc laiciņa Klāvam pievienojies Jānis, kas izrādījis lielu interesi un iniciatīvu līdzdarboties, tāpēc abi nolēmuši sadarboties, jo abu vēlme darīt ko noderīgu un veidot savu uzņēmumu, sakrīt.

Sākumā, protams, gājis grūti, jo neviens tā īsti nav vēlējies sadarboties ar iesācējiem šajā lauciņā, taču puiši bijuši ļoti neatlaidīgi – apzinājuši Liepājas un tās apkārtnē organizētos pasākumus, tad sūtījuši piedāvājumus ievietot pasākumus mājaslapā arī citām pilsētām.

Tagad puiši ir pārsteigti par to, cik ātri aug dienas apmeklējumu skaits un par to, cik daudz pasākumu tiek ievietoti mājaslapā.  Izveidots arī Twitter konts un draugiem.lv lapa, kur nu jau sekotāju skaits sasniedzis četrus tūkstošus un katru dienu pievienojas jauni. Jaunieši ir entuziasma pilni cītīgi strādāt, lai piepildītu savu mērķi – izveidot lielāko pasākumu mājaslapu Latvijā. "Esam ieguldījuši ļoti daudz sava laika šajā lietā, bet zinām, ka cītīgs darbs atmaksājas un rezultāti būs,” pārliecināti puiši.

Par nākotnes plāniem viņi runā ļoti noslēpumaini, bet pastāsta, ka papildus pasākumiem plāno atvērt interneta veikalu, kas būs saistīts ar jau iepriekš pieminēto pasākumu mājaslapu.

Novēlējums citiem liepājniekiem? "Galvenais nebaidīties, un vajag tikai sākt kaut ko darīt, tad viss izdosies! Un pat, ja nesanāks – vismaz būsiet mēģinājuši,” smaidot teic Klāvs.