Šodien, 25.aprīlī, pulksten 14 Talsu ielā 47 durvis ver jauns ELVI veikals. Jaunais veikals pieder franšīzes partnerim SIA "Elana A", kam tas ir pirmais ELVI zīmola veikals.
"Liepājā līdz šodienai jau sekmīgi darbojās 5 nacionālā mazumtirgotāja ELVI veikali, tomēr esam priecīgi, ka mūsu partneri arvien redz jaunas iespējas augt un attīstīties vienā no lielākajām Latvijas pilsētām," informē SIA "Pārtikas tirdzniecības apvienība", kas ir ELVI franšīzes turētāja, komercdirektore Laila Vārtukapteine.
Jaunais veikals pieder franšīzes partnerim SIA "Elana A", kam tas ir pirmais ELVI zīmola veikals. Jaunā veikala tirdzniecības zāles platība ir 140 m2 un tā iekārtojums un produktu sortiments ir atbilstošs ELVI kvalitātes un servisa standartiem.
"ELVI Liepājas veikala pircējiem tradicionāli tiks piedāvāts plašs produktu klāsts. Esam arī īpaši padomājuši par sortimenta specifiku un lokālo pircēju interesēm," informē L.Vārtukapteine, papildinot, ka veikala atvēršanas laikā tajā būs īpašs akciju un atlaižu klāsts, un pirmos apmeklētājus gaidīs dažādi pārsteigumi.
Šajā gadā zem ELVI zīmola atklāti jau 9 jauni veikali. "Šāda dinamiska izaugsme apliecina, ka reģionu uzņēmēji skaidri redz iespēju veiksmīgi strādāt un attīstīties mūsu franšīzes ietvaros, nodrošinot sava veikala apmeklētājiem labu servisu un kvalitatīvus produktus," ir pārliecināta L.Vārtukapteine.
Latvijas nacionālā mazumtirgotāja ELVI prioritāte ir vietējais cilvēks, viņa ikdienas vajadzības, dzīves kvalitāte, vieta, kurā viņš dzīvo. Mūsu uzdevums ir nodrošināt pircējus ar svaigu piedāvājumu un būt par draudzīgu, viņiem saprotamā valodā runājošu dzīves sastāvdaļu. SIA "Pārtikas tirdzniecības apvienība" ir zīmola ELVI turētājs un franšīzes devējs, kas nodrošina veikalu sekmīgu darbību, garantē mārketinga atbalstu, vienotu iepirkumu, IT nodrošinājumu, tirdzniecības atbalstu veikala iekārtošanas laikā un ikdienas darbā.






















