Pasažieru pārvadājumu kompānijas "Liepājas autobusu  parks" valde neparedz izmaiņas uzņēmuma darbībā pēc obligātā akciju atpirkšanas piedāvājuma noslēgšanās.

Par to liecina valdes paziņojuma oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", raksta BNS.

"Liepājas autobusu  parks" valde ir izvērtējusi "LAP1R" obligāto akciju atpirkšanas piedāvājumu un atzīst to par atbilstošu normatīvajiem tiesību aktiem.

Valde informē, ka "LAP1R" ir ieguvusi 49,99% "Liepājas autobusu  parks" akcijas. ""Liepājas autobusu  parks" valde neparedz, ka notiks izmaiņas pēc obligātā akciju atpirkšanas piedāvājuma, ņemot vērā, ka šim akcionāram ir nodoms turpināt uzsākto darbību un noslēgto darba tiesisko attiecību līgumus. Līdz ar to faktiski "Liepājas autobusu  parks" turpinās komercdarbību esošajā vietā un apmērā,"  teikts valdes paziņojumā.

Jau vēstīts, ka ''LAP1R'' 4.februārī izteica "Liepājas autobusu parks" akciju atpirkšanas obligāto piedāvājumu. Akciju atpirkšanas piedāvājumu "Liepājas autobusu parks" akcionāri varēs pieņemt 30 dienu laikā. "Liepājas autobusu parks" akcijas cena obligātajā akciju atpirkšanas piedāvājumā ir noteikta 6,54 eiro.

Tāpat ziņots, ka "Liepājas autobusu parka" akcionāri ārkārtas sapulcē 12.janvārī atbalstīja uzņēmuma akciju izslēgšanu no biržas.

Kompānijai "LAP1R" pieder 313 720 "Liepājas autobusu parka" balsstiesīgo akciju, kas veido 49,99% no kompānijas pamatkapitāla.

"Liepājas autobusu parka" kopējais akciju skaits ir 627 441, tajā skaitā publiskā apgrozībā ir 239 900 akciju. Kompānijas otrs lielākais akcionārs ir Liepājas dome, kurai pieder 34,85%  autobusu parka akciju.

Autobusu parka akcijas kotē biržas "Nasdaq Riga" otrajā sarakstā.