Reģistrētas izmaiņas Liepājas SEZ "Erke", kas ražo masīvkoka mēbeles,  pamatkapitālā, kā arī tā amatpersonu sastāvā, liecina "Lursoft" dati, raksta portāls www.db.lv.

Uzņēmuma iesniegtajā gada pārskatā ir norādīts, ka tā pamatnodarbošanās veids ir masīvkoka mēbeļu ražošana un to realizācija. Uzņēmums jau šā gada septembrī piedzīvoja izmaiņas valdē, kad tai pievienojās Jānis Akerfelds, savukārt valdes priekšsēdētāja amatu atstājis Druvis Andersons, kas ir līdzīpašnieks tādiem uzņēmumiem kā SIA "Agroprojekts" un SIA "Kanālmalas īpašumi".

No vakardienas uzņēmuma apmaksātais un reģistrētais pamatkapitāls ir 135,6 tūkstoši eiro. Aplūkojot uzņēmuma iesniegtos gada pārskatus, ir redzams, ka uzņēmums kopš 2012.gada darbojas ar zaudējumiem, aizvadītajā gadā tie bijuši 762,6 tūkstošu eiro apmērā, kas, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, ir palielinājušies aptuveni septiņas reizes. Krities ir arī uzņēmuma novērtējums, ko izveidojis "Lursoft" sadarbībā ar "Capitalia", 2013.gadā tas ir 113 tūkstoši eiro.

Uzņēmuma vadība norāda, ka, lai nodrošinātu sekmīgu uzņēmuma darbību un attīstību, 2014.gadā plānots veikt ražošanas procesu optimizāciju, darba ražīguma palielināšanu un izmaksu samazināšanu.