Beigusies sarunu procedūra par iepirkumu, kura rezultātā Liepājas Olimpiskais centrs (LOC) iegādājas lietotu mākslīgās zāles segums no SIA "Olimpiskais sporta centrs" par 16 000 eiro.

SIA "OC Liepāja" 15. jūlijā saņēmusi SIA "Olimpiskais sporta centrs" piedāvājumu iegādāties lietotu futbola laukuma mākslīgo segumu, redzams LOC mājaslapā ievietotajā informācijā. Kā liecina 5.augustā sasauktās sēdes protokols, par šo piedāvājumu nolemts veikt sarunu procedūru, bez paziņojuma par iepirkuma konkursu un līgums tiek slēgts ar vienu konkrētu firmu. Iepirkuma komisija, veica telefona aptauju un ir konstatējusi, ka jauna, šāda seguma cena tirgū ir sākot no 5 eiro par vienu seguma kvadrātmetru (SIA "Arena sports"), līdz 30 eiro par vienu seguma kvadrātmetru (SIA "Reaton, LTD"), un kopējais nepieciešamais apjoms izmaksātu vismaz 38 100 – 76 000 eiro un papildus būtu jāiekļauj arī transportēšanas izmaksas. Tāpēc tika izdarīts secinājums,  ka SIA "Olimpiskais sporta centrs" piedāvājums ir unikāla iespēja iepirkt preci uz īpaši izdevīgiem noteikumiem.

Ar iegādāto segumu 2542 kvadrātmetru platībā plānots nomainīt mākslīgās zāles segumu stadiona "Daugava" mini pich futbola laukumam, jo tas ir pilnībā nolietots, un paplašināt rezerves laukumu, izveidojot divus mini mākslīgos futbola laukumus, kurš šobrīd pieejams jebkuram aktīvistam, līdz ar to tiek traucēts treniņprocess futbolistiem.

SIA "Olimpiskais sporta centrs" ir Rīgas firma, kura izveidota 2003. gadā.