Apmēram pirms mēneša amatu atstājis nesen darbā pieņemtais Liepājas ostas kapteinis Ojārs Zeizums, portāls irliepaja.lv uzzināja Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) pārvaldē.


Ojārs Zeizums, kas ostas kapteiņa amatam tika izraudzīts no 11 kandidātiem, darba gaitas Liepājas SEZ uzsāka 1. septembrī. Kādi bijuši aiziešanas iemesli, Liepājas SEZ pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Ratniece-Kadeģe portālam irliepaja.lv neizpauda. Taču pastāstīja, ka pagaidām konkurss uz vakanto ostas kapteiņa amatu nav izsludināts.


"Abi konkursi – gan uz ostas kapteiņa, gan SEZ pārvaldnieka amatiem – varētu tikt sagatavoti un izsludināti vienlaikus," pieļāva Ratniece-Kadeģe.


Šobrīd ostas kapteiņa pienākumus izpilda ostas kapteiņa vietnieks Gints Ažēns.

Portāls irliepaja.lv jau rakstīja, ka 29. novembrī Liepājas SEZ valde izskatīja un pieņēma Liepājas SEZ pārvaldnieka Jāņa Lapiņa iesniegumu par darba attiecību pārtraukšanu un par pārvaldnieka pienākumu izpildītāju iecēla pārvaldnieka vietnieku attīstības jautājumos Uldi Hmieļevski.

Pirms nepilna gada SEZ pārvaldi atstāja arī finanšu direktors Reinis Strolis, kurš kļuva par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra padomnieku Eiropas Savienības fondu un pašvaldību investīciju jautājumos. Strolis Liepājas SEZ pārvaldes finanšu direktora amatā nostrādāja piecus gadus.