Gatavojoties Liepājas pilsētas 391.dzimšanas dienai, Kultūras pārvalde izsludinājusi iepirkuma konkursu par uguņošanas nodrošināšanu svētku pasākuma laikā 18.martā.

Kultūras pārvalde paredzējusi 18.martā piedāvāt liepājniekiem ne vien koncertu, bet arī priecēt ar uguņošanu 5 minūšu un 36 sekunžu garumā. Kā portālam pastāstīja Kultūras pārvaldes attīstības projektu vadītāja Daira Bērtule, tā ir daļa no svētku programmas: "Pagājušo gadu liepājniekus Liepājas dzimšanas dienā aicinājām bez maksas apmeklēt pasākumu “Gaismotā Liepāja”. Arī šogad vēlējāmies liepājniekus aicināt uz bezmaksas pasākumu, kurš piedāvātu gan muzikālu, gan vizuālu baudījumu. Tāpēc 18.martā rīkojam gan koncertu ar grupu “Tumsu”, gan uguņošanu koncerta noslēgumā.”

Pasākums notiks promenādē, un, saskaņā ar tehnisko specifikāciju, uguņošanas rīkotājiem priekšnesumam būs jāizmanto divi punkti: vecās ostmalas promenādes tiltiņš un Liepājas kanāla mala posmā no zivju paviljona (neskarot braucamo daļu) līdz ostmalas promenādes tiltiņam.

Piedāvājumus pretendenti var iesniegt līdz 4.martam.

Jau ir noslēdzies iepirkums par skatuves, skaņas, gaismu un video tehnikas nodrošinājumu Liepājas pilsētas dzimšanas dienas pasākumiem – to darīs SIA "Bang!” par līgumcenu 8 358 eiro bez PVN.