Trešdien, 6.decembrī, koncertzālē "Lielais dzintars" norisināsies 2023.gada noslēdzošais "LTRK Kurzemes biznesa forums, Liepāja" pasākums ar tēmu: "Ilgtspējīga enerģētika un uzņēmējdarbības attīstība: Kurzemes reģiona potenciāls". Pasākuma ietvaros tiks veikta arī Liepājas uzņēmēju godināšana, godinot sabiedrības prāt atzītākos uzņēmumus 3 nominācijās, portālu informēja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Kurzemes reģiona nodaļas mārketinga speciāliste Paula Tumpele.

Ar viedokli un zināšanām "LTRK Kurzemes biznesa forums, Liepāja" pasākumā dalīsies SIA "Enefit", AS "Augstsprieguma tīkls", AS "Attīstības finanšu institūcija Altum", Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde, AS "Citadele banka", kā arī pašvaldības un valsts sektora pārstāvji, un enerģētikas nozares eksperti. Pilna pasākuma programma un reģistrācija pasākumam pieejama ŠEIT.

"LTRK Kurzemes biznesa forums, Liepāja" pasākuma mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības un enerģētikas nozaru sadarbību Kurzemes reģionā, sekmējot inovācijas un jaunu iespēju radīšanu, kā arī sniegt resursus, padomus un iespējas, kas atbalstītu Kurzemes un Liepājas uzņēmēju veiksmīgu izaugsmi un paplašināšanos, tādejādi sekmējot pozitīvu ietekmi uz nodarbinātības līmeni reģionā.

Dalība pasākumā bez maksas!

Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar Liepājas valstspilsētas pašvaldību, SIA "Enefit" un AS "Citadele banka".