Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības "Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras" (LTRK) Kurzemes reģionālā nodaļa organizē konkursu, kurā ar iedzīvotāju palīdzību tiks noskaidroti sabiedrībasprāt labākie Liepājas uzņēmumi trīs nominācijās. Konkurss veidots, lai atzinīgi novērtētu tos vietējos uzņēmumus, kas snieguši būtiskāko ieguldījumu vietējā ekonomikā un uzņēmējdarbībā, portālu informēja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Kurzemes reģiona nodaļas pārstāvji.

Iedzīvotāji aicināti ieteikt pretendentus trīs kategorijās:

"Uzņēmums ar nozīmīgu sociālo ietekmi"
Nominācija, kas atzinīgi vērtē uzņēmumus, kas veikuši īpašu ieguldījumu, radot pozitīvu ietekmi uz dažādām sociālajām grupām, piemēram, bērniem, senioriem, personām ar invaliditāti un citām. Šie ir ne tikai uzņēmumi, bet arī sabiedriskās labdarības līderi, kuri aktīvi piedalās un uzlabo iedzīvotāju ikdienu un labklājību.

"Progresīvākais tehnoloģiju uzņēmums"
Nominācija, kurā tiek izcelti uzņēmumi, kas sekmīgi ieviesuši un pielietojuši tehnoloģiju jauninājumus un informācijas tehnoloģiju risinājumus, lai optimizētu savas darbības procesus, uzlabotu efektivitāti un radītu inovācijas nozarē. Šie uzņēmumi ir tehnoloģiju nozares priekšgalā, sniedzot piemēru citiem un veicinot tehnoloģiskās attīstības progresu.

"Aktīvākais tūrisma nozares uzņēmums"
Nominācija, kurā izvirzīti uzņēmumi, kas izrādījuši īpašu aktivitāti un aizrautību attiecībā uz tūrisma nozares sniegto pakalpojumu kvalitāti un daudzveidību. Šajā kategorijā ietilpst uzņēmumi, kuri darbojas ēdināšanas, izmitināšanas un izklaides jomās, piedāvājot pilsētas iedzīvotājiem un tās viesiem ne tikai kvalitātīvus pakalpojumus, bet arī unikālas, aizraujošas aktivitātes, sniedzot iespēju iepazīt un baudīt pilsētas pievilcību un kultūras vērtības.

Ieteikt uzņēmējus nominācijām var jebkurš iedzīvotājs, aizpildot tiešsaistes anketu. No iesniegtajiem ieteikumiem tiks izvirzīti trīs nominanti katrā kategorijā. Tālākā sabiedrības balsojumā tiks noskaidrots, kuri uzņēmumi ir pelnījuši atzinību, godinot izvirzītos uzņēmumus LTRK Kurzemes Biznesa foruma pasākumā jau 6. decembrī Liepājā, koncertzālē "Lielais dzintars"!

Pasākums tiek organizēts ar Liepājas valstpilsētas pašvaldības atbalstu.