Baltijā vadošais veļas un mājas apģērbu zīmols "Lauma Lingerie" 2016. gada pavasara–vasaras sezonā pārsteigs ar 32 košām un apburošām modes kolekcijām.

Jaunāko kolekciju veļas modeļus raksturo izsmalcinātība un vasarīgs vieglums – maigie pasteļtoņi ir aizvien aktuāli un samijas meistarigā veselumā ar divdesmito gadu artdeko stila klasisko pāva spalvu motīvu, tiem pievienojas kolekcijas arī košākā, piesātinātākā krāsu paletē, liekot mums domāt par sulīgu sorbetu pašā vasaras svelmē. Īpašs uzsvars tiek likts uz dažādiem sarkanās krāsas toņiem veļā, kurā ieausti stāsti par kaisles pilniem dzīves mirkļiem.

"Lauma Lingerie" piedāvāto kolekciju klāsts ir reibinoši daudzveidīgs – kā greznumlietas no pašas Marijas Antuanetes leģendārā drēbju skapja ir kolekcijas Prelude, Wilma, Paradise un Angel Shade, kurās harmoniski saplūst daiļas mežģīnes un viegli pasteļtoņi – bēšās, rozā, violetās, pelēkās un zilganzaļās nokrāsas. Šīs kolekcijas domātas sievietēm, kurām patīk gremdēties nostalģiski romantiskās sajūtās, kādas pārstāv izvēlētie veļas motīvi. Daiļās dāmas, kuras ir gatavas ar pilnu sparu izgaršot vasaru un baudīt tās svelmi, novērtēs kolekcijas Sweet Sorbet, Frida un Queen Garden – tās raksturo materiālu vieglums un maigums, spilgtas, piesātinātas krāsas un ziedu apdrukas, kuras kļuvušas teju par "Lauma Lingerie" veļas firmas zīmi, parādoties ik sezonu. Par šo kolekciju iedvesmas avotu ir kalpojuši ekstravagantās meksikāņu gleznotājas Frīdas Kalo vizuālie darbi, kuri padarījuši šīs kolekcijas par drosmīgām un dzīvesprieku apliecinošām.

"Lauma Lingerie" ik sezonu ir padomājusi arī par kaislīgajām būtnēm, kuras sevi pavasarī un vasarā ietērps sarkanos un melnos toņos. Kolekcijas Carmen, Cherry un Tuxedo City rotā dažādas sarkanā nokrāsas, ietērptas gan mežģīnēs un aicinošos puscaurspīdīgos tīkliņveida audumos, gan aktuālās apdrukās. Kolekcijas No Limit un Honeymoon raksturo noslēpumainība, intimitāte un tas mirklis kaislības, kas slēpjas pretstatu nebeidzamajā dejā. Kolekcijas raksturo paletes pirmais un pēdējais tonis – melnais un baltais, kuri spēlējas dažādu biezumu un caurspīdības materiālos, savienoti kopā. Vērojamas interesantas piegriezuma līnijas. Kolekcijās iekļauti sievišķīgi aksesuāri – mežģīņu acu maska, aproces un cimdiņi, viegli caurspīdīgi naktskrekli, kimono un pikanti biksīšu modeļi. Viss, kas nepieciešms, lai veicinātu sievišķā un vīrišķā pievilkšanās spēku.

Jaunās sezonas piedāvājumā ir ne tikai liels kolekciju, bet arī plašs modeļu klāsts – pieejami visdažādāko veidu krūšturi no push–up līdz mīkstajiem krūšturiem bez karkasa, tiek piedāvāti arī šortiņi, klasiskās un string biksītes un biksītes ar paaugstināto jostas vietu. Taču tas nav viss, jo kolekcijās iekļautas daiļas korsetes, bodiji, krekliņi un peņuāri. Īpašs prieks, gozējoties saulainajās vasaras pludmalēs būs par "Lauma Lingerie" peldkostīmu kolekcijām Africa, Black Pearl, Hawaii, Black un Palm Beach. "Īpašs jaunums gaidāms arī šajā sezonā, jo "Lauma Lingerie" pēc ilgāka laika atkal piedāvā iegādāties peldkostīmus, kas mums ir jauna sortimenta grupa. Šāds solis ir atbilde uz pircēju aizvien pieaugošo interesi par "Lauma Lingerie" ražotiem peldkostīmiem. Īpaši jāizceļ peldkostīmu kolekcijas Hawaii un Africa, kuras veidotas no unikālām, ekskluzīvi "Lauma Lingerie" radītām apdrukām, savukārt peldkostīmu kolekcija Black uzrunā ar savu askētisko eleganci, piedāvājot iegādāties pilnībā melnus izstrādājumus, kas vienmēr ir aktuāli, bet parasti nav nemaz tik viegli atrodami," par zīmola aktualitātēm stāsta produktu speciāliste Lāsma Kaupiņa.

"Lauma Lingerie" piedāvātā daudzveidīgā produkcija ir ik gadu svaiga, trendiem atbilstoša un aktuāla. "Darbs pie veļas kolekciju radīšanas ir atbildīgs un sistemātisks – 2016. gada pavasara–vasaras kolekcijas sāka ieņemt savu formu jau pagājušā gada janvārī, mūsu dizaineriem atlasot materiālus un vienojoties par apdruku konceptiem lielajā Interfilière Paris veļas trendu izstādē, tādēļ daudzās jaunās krāsas spilgto toņu paletē – tīģerlilija, rozā rīta gaisma, zilais topāzs – nav nejaušība, un Latvijas sievietes var būt pārliecinātas, ka, nēsājot "Lauma Lingerie" izstrādājumus, ies līdzi laikam un tendencēm," stāsta A/S "Lauma Lingerie" valdes priekšsēdētāja Linda Matisone.

Kolekcijas: Carmen, Prelude, Rumba, Ninetta, Wineberry, No Limit, Sweet Sorbet, Frida, Attention, Honeymoon, Nostalgia, Dreambird, Wilma, Queen Garden, Cherry, Paradise, Ocean Dream, Misty Morning, Melany, Loreta, Angel Shade, Tuxedo (Happiness, Rosy, Adagio, Marcella, Jardin, City) un peldkostīmu kolekcijas (Hawaii, Palm Beach, Africa, Black Pearl, Black).

Krāsas: Balts un pieklusināti balts, dzeltens, melns, nakts ēna, tumši zilais, melnais kvarcs, zilais topāzs, palmas zaļš, sarkanie toņi – Marsa sarkanais, sārtais, korallis, sarkanā magone, tīģerlilija, aveņu džems, vēsi sarkans, rozā rīta gaisma, acālijas rozā, pasteļtoņi – rozā roze, lavanda, arktiskais ledus, jasmīns, ziedlapas rozā, pergaments, jūras migla, aprikožu želatīns, sudrabaina peonija, lašu krāsa, lotoss.

Raksti un detaļas: romantiskas, ar pasteļtoņiem pieklusinātas mežģīnes, florālo apdruku košs plaukums, eksperimentālas piegrieztnes, materiālu pārklāšanās, tekstūru spēles, caurspīdīgas mežģīnes, sietiņi.