Lai izzinātu klientu vēlmes un pakalpojumu reālo pieprasījumu, no 2021.gada 1.oktobra līdz 31.decembrim kopumā 43 Kurzemes reģiona pasta nodaļās Liepājā un Ventspilī, kā arī Dienvidkurzemes, Kuldīgas, Saldus, Talsu, Tukuma un Ventspils novadā tiks testētas iespējamās darbalaika izmaiņas, informē "Latvijas pasta" pārstāve Vineta Danielsone.

Pamatā pasta nodaļas šajā periodā darbu sāks par vienu stundu agrāk, tādējādi nodrošinot sūtījumu ērtu saņemšanu pirms tradicionālā darbalaika sākuma arī strādājošajiem klientiem. Pamatojoties uz testa laikā iegūtajiem rezultātiem, tiks pieņemts lēmums, vai pasta nodaļu darbalaiks šādā veidā jāmaina pastāvīgi.

Pamatojoties uz iedzīvotāju ieteikumiem un klientu pasta pakalpojumu izmantošanas paradumiem, "Latvijas pasts" pārskatījis pasta nodaļu darbalaikus Kurzemē. Tāpēc no 2021.gada 1.oktobra līdz 31.decembrī kopumā 43 pasta nodaļās – Aizputē, Alsungā, Bārtā, Brocēnos, Cīravā, Dundagā, Džūkstē, Engurē, Ezerē, Griezēs, Grobiņā, Irlavā, Jaunpilī, Kandavā, Kolkā, Kursīšos, Lapmežciemā, Liepājā, Mērsragā, Nīcā, Pāvilostā, Piltenē, Priekulē, Rojā, Rucavā, Rudbāržos, Sabilē, Stendē, Šķēdē, Tadaiķos, Talsos, Tukumā, Turlavā, Ugālē, Vaiņodē, Valdemārpilī, Vānē, Ventspilī, Vērgalē, Zaņā un Zūrās – tiks testētas iespējamās darbalaika izmaiņas. Izanalizējot testa rezultātus minētajās vietās, tiks pieņemts lēmums par to turpmāko pastāvīgo darbalaiku.

Pasta nodaļas turpmāko trīs mēnešu periodā pamatā darbu sāks par vienu stundu agrāk, tādējādi nodrošinot sūtījumu ērtu saņemšanu pirms tradicionālā darbalaika arī strādājošajiem klientiem. Taču ir arī nodaļas, kur darbalaiks saīsināts, ņemot vērā pakalpojumu pieprasījuma kritumu un klientu paradumu maiņu vai pielāgojot to klientu apmeklētākajām pasta nodaļas darba stundām.

Precīzs Kurzemes pasta nodaļu saraksts ar mainīto darbalaiku aplūkojams šeit.

Informācija par pasta nodaļu darbalaika izmaiņām izvietota arī katras nodaļas apmeklētājiem redzamā vietā.

"Latvijas pasts" pēdējos gados aktīvi īsteno klientu ērtību un vides uzlabošanas projektus dažādās pasta nodaļās visā Latvijā