„Latvijas Nafta” pēc klientu pieprasījuma aprīkojusi Liepājā vēl vienu savu degvielas uzpildes staciju (DUS) – Brīvības ielā 174 – ar autogāzi.

Ņemot vērā, ka autogāzes realizācijas apjomi Latvijā pēdējā laikā strauji palielinās, degvielas un autogāzes lielās cenas starpības dēļ, arī „Latvijas Nafta” pēc klientu pieprasījuma ir nolēmusi aprīkot savas degvielas uzpildes stacijas (DUS) ar autogāzes uzpildes stacijām. Pagājušajā piektdienā – 31.augustā, darbu uzsāka vēl viena autogāzes uzpildes stacija "Latvijas Naftas" DUS teritorijā – Liepājā, Brīvības ielā 174.

 „Latvijas Naftas” mērķis ir pilnveidot klientu servisu, sniedzot iespēju iegādāties arī pēdējā laikā popularitāti ieguvušo autogāzi. Klientu ērtībai, piedāvājam risinājumu laika un resursu efektīvai izmantošanai – uzpildīt gan degvielu, gan autogāzi vienviet – „Latvijas Nafta” DUS.

„Latvijas Nafta” stacijās ir pieejamas pašapkalpošanās autogāzes uzpildes stacijas. Automašīnas uzpildes process būtiski neatšķiras no benzīna vai dīzeļdegvielas uzpildes. Ievērojot autogāzes uzpildes noteikumus un drošības principus, autogāzes iegāde notiek ātri un vienkārši.

Autogāzi iespējams iegādāties tāpat kā „Latvijas Naftas” līdz šim pieejamos produktus (dīzeļdegvielu, benzīnu), t.i., izmantojot skaidru naudu, bankas kartes, atlaižu kartes, kredītkartes un debetkartes. Atlaides autogāzei tiek piešķirtas patērētam apjomam mēnesī. Jo vairāk tiek patērēta autogāze esošajā mēnesī, jo lielāka atlaide tiks piešķirta nākamajā.

Mazumtirdzniecības daļas vadītājs Mārtiņš Riemeris uzsver: „Pašapkalpošanas staciju princips ir plaši izmantots un atzīts visā Eiropā, kā arī gūst aizvien lielāku popularitāti Baltijas valstīs. Liela daļa klientu jau pašlaik ir apguvusi pašapkalpošanas konceptu un novērtējusi to priekšrocības”.