Veikalu ķēde "Latvijas balzams veikali" turpina sākto tirdzniecības vietu modernizāciju, kopumā veikalu attīstībā ieguldot vairāk nekā 200 000 eiro, un atverot veikalu arī "Liepājā.

Par aģentūru LETA informēja uzņēmuma vadītāja Viktorija Voičenko.

Kopumā šogad modernizēti 12 veikali un atvērti pieci jauni. Decembrī darbu sācis veikala–noliktavas jeb "outleta" koncepcijas veikals Liepājā, Jaunā ostmalā 3/5, tirdzniecības centrā "Rietumu centrs", kā arī renovēts veikals Ogrē.

"Katrā no pilsētām, kur tiek plānota jau esošā veikala modernizācija vai atvēršana no jauna, tiek izvērtēta esošā infrastruktūra un priekšrocības. Veikals Ogrē līdz šim strādāja kā ikdienas koncepta veikals. Veicām kosmētisko remontu, uzlabojām vizuālo izskatu un paplašinājām sortimentu, pārejot uz "outleta" koncepciju, lai kļūtu konkurētspējīgāki un nodrošinātu pieejamas cenas," atzina Voičenko.

"Latvijas balzams veikali" specializēto tīklu veido 47 veikali Latvijā, četri no kuriem ir "premium" koncepta veikali un septiņi "outlet" koncepta veikali. Tajos iespējams iegādāties visus AS "Latvijas balzams" ražotos dzērienus, kā arī plašu importēto alkoholisko dzērienu klāstu un citus produktus.

Kā ziņots, "Latvijas balzams veikalu" īpašniece ir SIA "Bravo". Saskaņā ar "Firmas.lv" informāciju uzņēmuma apgrozījums 2015.gadā bija 10,16 miljoni eiro salīdzinājumā ar 10,97 miljoniem iepriekšējā gadā, bet zaudējumi – 13 658 eiro salīdzinājumā ar 7673 eiro peļņu 2014.gadā.

"Latvijas balzams veikali" kopš 2014.gada oktobra iekļauti holdinga kompānijā "Amber Beverage Group", kas tika izveidota, starptautiskajai alkoholisko dzērienu kompānijai "SPI Group" apvienojot Baltijas uzņēmumus – "Latvijas balzamu", dzērienu izplatītājus "SPI Distribution Latvia", "SPI Distribution Estonia", "Bennet Distributors" un "Darija" Lietuvā.