Tāpat kā pašvaldība kopumā, arī Liepājas pilsētas Kultūras pārvalde gatavojas svētkiem, kas svinami gada pēdējos mēnešos. Šobrīd izsludināts konkurss par salūta nodrošināšanu Valsts svētkos.

Līdz 19.oktobrim pretendēti var pieteikties iepirkuma konkursam par uguņošanas rīkošanu vienos no tuvākajiem svētkiem – 18.novembra svinībām.  Uzvarētājam būs jānodrošina uguņošanas priekšnesums 7 minūšu un 5 sekunžu garumā svinību laikā Kārļa Zāles laukumā.

Jau vasaras vidū Kultūras pārvalde lēma par Jaunā gada sagaidīšanu – jūlijā pieņemts lēmums, ka Jauno gadu liepājnieki sagaidīs ar grupu “Labvēlīgais tips”, kuru Rožu laukumā varēs vērot 31.decembrī no pulksten 23 līdz pulksten 23.40 un jau pēc salūta, 1.janvārī no pulksten 00.15 līdz pulksten 00.55. Kā norādīts ziņojumā, “grupa “Labvēlīgais Tips” ir pazīstama ar spilgto skatuves tēlu, kā arī humoristiskajiem dziesmu tekstiem, kas ir atbilstoši Jaungada sagaidīšanas svinību brīvdabas koncerta noskaņai, kā arī pasākuma mērķauditorijai, kas ir dažādu vecumu un sociālo slāņu liepājnieki un pilsētas viesi.” Ar SIA “L Tips” noslēgts līgums par 10 000 eiro.

Šobrīd jau zināms, kas noformēs Ziemassvētku tramvaju (SIA “Reklāmas apgāds” par 3 802 eiro), izstrādās jaunu noformējuma koncepciju pilsētas centram un to arī uzstādīs un uzturēs (SIA “Red Concept” par 45 003,79 eiro), kā arī veiks esošo Ziemassvētku noformējuma elementu remontu, uzstādīšanu un uzturēšanu pilsētas centra daļā (arī SIA “Red Concept”, par 12 458 eiro).