Pašmāju kosmētikas produktu ražotājs "Marence" uzsācis pastāvīgu sadarbību ar divām profesionālām, pieredzējušām kosmētiķēm – Ivonnu Dūci un Kristīni Sangoviču, kuras jau ir novērtējušas "Marence" produktus un palīdz tiem nokļūt arī pie citiem profesionāļiem.


Viena šāda "Marence" produktu prezentācija noritēja trešdien, 6. jūlijā, Romas dārzā, Zivju ielā 3, Liepājā, "Marence" salonā, kur reģiona kosmētiķi un kosmetologi bija pulcējušies lielākā skaitā, lai tuvāk iepazītos ar saldūdens dūņu kosmētikas produktiem sejas un ķermeņa kopšanai, kas paredzēti tieši saloniem.


"Marence" produktu klāstā ir pilns sortiments, lai varētu veikt kosmētiskās procedūras, taču, sadarbībā ar profesionāļiem, varētu tikt radīti arī jauni produkti, portālam irliepaja.lv pastāstīja viens no uzņēmuma īpašniekiem Aivars Burģis.


Visu "Marence" produktu receptūras izstrādājuši paši uzņēmuma tehnologi, arī klīniskie pētījumi ir veikti Latvijā.


"Mūsu zināšanas un pieredze tiek izmantotas, lai mēs klientam varētu sniegt pašu labāko, un profesionāla un atbildīga attieksme pret klientu ir kā nerakstīts uzņēmuma moto," uzsver Burģis, piebilstot:


"Mums ir svarīgi, lai produkts maksimāli atbilstu tam, ko solām klientam".

"Produktu sastāvi ir tiešām labi, un, strādājot kabinetā, ir arī ļoti labi rezultāti," atzīst Kristīne Sangoviča. Savukārt Ivonna Dūce uzteic uzņēmēju par gatavību uzklausīt profesionāļu ieteikumus, kādi produkti vēl būtu nepieciešami.


"Šī sadarbība ir kā zobratiņi, kas saliek visu savās vietās, lai uzņēmums varētu attīstīties un radīt tieši to, kas nepieciešams," rezumē Kristīne Sangoviča.


Protams, sadarbība ar profesionāļiem nemaina to, ka "Marence" salonā laipni gaidīts ikviens individuālais klients, ņemot vērā, ka "Marence" produkti orientēti uz patērētāju vecumā no 25 gadiem, kad pamazām sākas šūnu novecošanās.


Kosmetoloģes īpaši uzteic "Marence" izstrādāto acu liftinga krēmu, kas no ražošanas viedokļa ir viens no sarežģītākajiem produktiem, taču arī īpaši efektīgs un pieprasīts. Jaunākais produkts acu kosmētikas kategorijā, kas tirgu parādīsies šomēnes, ir "Wake-up Anti-Gravity Tensor eye gel". Tāpat "Marence" ir radījusi inovatīvu, dermatologu atzinīgi novērtētu produktu – fluīdu, kas aizsargā seju no kaitīgās zilās gaismas, ko izstaro jebkura elektroniska ierīce, piemēram, dators, viedtālrunis utt. Vienu no aktīvajām vielām tajā, kas iegūta no savvaļas burkānu saknes, izstrādājuši šveiciešu speciālisti.


Kopumā "Marence" piedāvājamu klāstā ir ap 50 produktu.


"Marence" salons Romas dārzā, Zivju ielā 3, Liepājā, durvis vēra 2020. gadā. Tā koncepts ir "divi vienā" – gan veikals, kurā iespējams iegādāties sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļus, gan kosmētiskais salons. Salons piedāvā iedarbīgas procedūras – dziļi kopjošus rituālus, kosmetoloģiskas sejas procedūras un dažādas masāžas, kā arī manikīru.


Visās procedūrās, tāpat kā "Marence" produktos tiek izmantotas unikālās, bioloģiski aktīvās saldūdens zaļās dūņas.

Uzziņa
"Marence" ir 2017. gadā dibināts pašmāju zīmols, kas pārstāv saudzīgus, bet efektīvus dūņu kosmētikas produktus. To pamatā ir Rāznas Nacionālā dabas parka teritorijā iegūtas saldūdens ezera dūņas un to īpaši ekstrakti, kas satur augstvērtīgus un svaigus dabas komponentus. Dūņas tika profesionāli testētas un atzītas par efektīvām VSIA Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas centrā.


"Marence" produktu ražotne atrodas Ķekavā.


Vairāk par "Marence" produktiem ŠEIT, kā arī zvanot uz salonveikalu Romas dārzā pa tālruni 25767686.