Kopš šīs nedēļas Romas dārzā, Zivju ielā 3, blakus mākslas galerijai "Romas dārzs" durvis vēris salonveikals "MARENCE".

Vairāk stāsta salonveikala vadītāja Anete Burģe: "Salonveikala koncepts ir divi vienā – tas ir gan veikals, kurā iespējams iegādāties sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļus, gan kosmētiskais salons. Tiesa, salons darbu uzsāks tikai pēc ārkārtējas situācijas beigām, taču iepazīties ar produktiem un iepirkties var jau tagad".

Salonveikals "MARENCE" atvērts katru darba dienu, kā arī sestdienās no pulksten 12 līdz 16.

"Šāds darba laiks ir tikai pagaidām, tiklīdz beigsies ārkārtējā situācija, gan veikals, gan salons būs atvērts no pulksten 9 līdz 20.00, piedāvāsim ne tikai iegādāties kosmētikas produktus, bet arī visas sejas un ķermeņa kopšanas procedūras, izmantojot profesionālo kosmētiku, kā arī ķermeņa masāžu," stāsta salonveikala vadītāja.

Salonveikalā nopērkami ne tikai sejas krēmi un ķermeņa kopšanas līdzekļi, bet arī dūņas tīrā veidā.

"Tās lieliski der gan vannām, gan klāšanai uz sāpošiem ceļgaliem vai nogurušiem pleciem. Vislabāk procedūru veikt vakarā, jo tā patīkami atslābina, silda un izvada no organisma toksīnus," – stāsta Anete Burģe.

Uz jautājumu, kāpēc būtu jālieto tieši "MARENCE" produkti, salonveikala vadītāja atbild: "Tāpēc, ka beidzot mums ir jāatgriežas pie visa dabīgā! Apkārtējā vide jau ir pietiekami piesārņota, vismaz kosmētiku lietosim tādu, kas ražota no dabīgas izejvielas."

"MARENCE" ir pašmāju zīmols, kas pārstāv saudzīgus, bet efektīvus dūņu kosmētikas produktus. To pamatā ir Rāznas Nacionālā dabas parka teritorijā iegūtas saldūdens ezera dūņas un to īpaši ekstrakti, kas satur augstvērtīgus un svaigus dabas komponentus. Tieši šīs dūņas tika profesionāli testētas un atzītas par efektīviem VSIA Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas centrā, kā arī Krievijas Nacionālajā Medicīniskajā rehabilitācijas un kurortoloģijas pētniecības centrā (Balneoloģijas Institūts).

"MARENCE" produktu ražotne atrodas Ķekavā.

Piedāvājumā ir viss sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļu spektrs gan sievietēm, gan vīriešiem.


Šobrīd salonveikalā Romas dārzā visi produkti pieejami ar 20 % atlaidi. Tikai Romas dārzā iespējams iegādāties produktus dabai draudzīgajā iepakojumā, kas ražots no cukurniedrēm, turklāt šie iepakojumi ir lielāki un lētāki, nekā citur pieejamie.

""MARENCE" salons mums ir būtisks solis uz priekšu, kas dos iespēju klientiem baudīt procedūras, kur profesionāla komanda apvienojumā ar dabas dziedinošo spēku spēs dot labu un efektīvu rezultātu. Mums kā ražotājam tas ļaus labāk izprast klientu vajadzības un fokusēties uz segmentu, kas paredzēts profesionāļiem, tādējādi mēs spēsim labāk izprast mūsu klientu vajadzības un atdzīvināt dūņu izmantošanu ne vien kosmetoloģijā, bet arī terapijā un dziedniecībā.


"MARENCE" saldūdens ezera zaļo dūņu sastāvs ir ļoti augstvērtīgs, viens no labākajiem, kas ir pieejams mūsu platuma grādos. Tas ir bagāts ar mikro un makro elementiem, B grupas vitamīniem, aminoskābēm, peptīdiem un rutīnu, kas palīdz mūsu organismam atjaunoties dabiskā veidā.


Katrs produkts, ko esam radījuši ir balstīts zinātnē un pētniecībā, šos produktus mēs neradam masu tirgum, radām tos paši sev un esam priecīgi, ka varam tajos dalīties arī ar citiem.


Esam pateicīgi mūsu klientiem par augsto lojalitāti, jo tas ļauj mums attīstīties, piedāvāt arvien plašāku sortimentu, un, tiklīdz "Covid-19" izplatība būs ierobežota un salons varēs uzsākt savu darbu ar pilnu jaudu, ar prieku uzņemsim "MARENCE" zīmola cienītājus Liepājas salonā," teic "MARENCE" izpilddirektore Kristina Frejslere.

Vairāk informācijas "MARENCE" mājaslapā, kā arī zvanot uz salonveikalu Romas dārzā, Liepājā, pa tālruni 25767686, kur ikvienu uzklausīs un atbildes sniegs Anete un Elīna.