Jūrnieku centrā pirmdien durvis vēra SIA "Cepelīni" jaunā kafejnīca "Vijolīte", kas gatava apkalpot apmeklētājus katru dienu.

Liepājas Jūrnieku centrā, Celtnieku ielā 21, šonedēļ darbu sākusi jauna kafejnīca – "Vijolīte". Tās saimniece ir liepājnieku iecienītās kafejnīcas "Cepelīni" saimniece Vija Mikuļska, bet šefpavārs – Mārtiņš Smiltnieks, savukārt pie bāra viesus apkalpo Irēna Rukute.

"Vijolīte" piedāvā gan tradicionālos cepelīnus un iecienīto desertu "Maigā lēdija" ar dabīgo vaniļas mērci, gan pusdienu kompleksu par diviem latiem, tāpat salātus, otros ēdienus, zupas, pašu ceptas smalkmaizītes un daudzko citu.

Vija Mikuļska uzsver, ka SIA "Cepelīns" tradicionāli nelieto mākslīgos putukrējumus, bet tikai mūsu pašu "Elpas" piena produktus.

Kafejnīca atvērta ik dienu no deviņiem rītā līdz deviņiem vakarā. Izņēmums ir svētdiena, kad "Vijolītes" labumus var baudīt no pulksten 10 līdz 19. Šeit iespējams arī pasūtīt vakariņas jubileju un citu svinību gadījumos 25 – 30 cilvēku lielai kompānijai.