Jau divus mēnešus bijušās sporta manēžas telpās Krūmu ielā 78 sekmīgi darbojas uzņēmuma "iCotton" ražotne, kas atvērta šā gada martā.

Ražotnē radītas 40 jaunas darba vietas, savukārt ēkas rekonstrukcijā, vietas sakārtošanā un jaunu, modernu Itālijā ražotu iekārtu iegādē investēts 8,1 miljons eiro, informē SIA "iCotton" biroja administratore Laura Šulce.

Jaunās ražošanas ēkas un noliktavu kopējā platība ir 2300 kvadrātmetri, bet 13 000 kvadrātmetru liela platība tiek nomāta no SIA "Lauma Fabrics". Jaunajā ražotnē ar inovatīvu tehnoloģiju palīdzību tiek ražots neaustais kokvilnas audums un kokvilnas vates diski. Piemēram, aprīlī saražoti teju 2 miljoni vates disku iepakojumi.

Līdz ar jaunā investora – Itālijas kompānijas Sanitars S.P.A. – ienākšanu uzņēmumā 2015.gadā, jaunās ražotnes izveidi un jaunu produkcijas veidu ieviešanu, uzņēmums daudz aktīvāk var strādāt Eiropas valstu tirgos. Turklāt, uzsākot kokvilnas pārstrādi uz vietas uzņēmumā, nevis importējot izejvielas no citiem Eiropas ražotājiem, "iCotton" Liepājā ir kļuvusi par vienu no lielākajām un modernākajām kokvilnas higiēnas preču ražotnēm Eiropā.

2013. gada pavasarī atklātajā "iCotton" ražotnē SIA "Lauma Fabrics" telpās Ziemeļu ielā 19 tiek ražotas mitrās salvetes, bērnu autiņi un kokvilnas vates kociņi.

Kopumā uzņēmumā "iCotton" šobrīd strādā 160 darbinieki.