Reisa Rīga – Liepāja sākotnējais pieprasījums un vietu piepildījums ir atbilstoši prognozēm, uzrādot labus rezultātus, informē kompānijas "airBaltic" korporatīvās komunikācijas daļa.

Kā zināms, "airBaltic" 16.maijā uzsāka iekšzemes lidojumus no Rīgas uz Liepāju. Jaunais maršruts piedāvā ērtus savienojumus uzņēmējiem un tūristiem starp abām pilsētām, kā arī sniedz jaunas ceļošanas iespējas uz un no 60 "airBaltic" galamērķiem.

Pirmajā mēnesī kopumā ir pārdotas vairāk kā 2000 biļetes un to skaits turpina pieaugt. Katra savienojuma pirmie darbības mēneši aviācijā visbiežāk savu patieso potenciālu demonstrē vienīgi pakāpeniski, kas nozīmē, ka pilnīga reisa komerciālā analīze būs iespējama vien rudenspusē, ziņo "airBaltic".

Pēc pārdoto biļešu skaita, 40 procenti biļetes tiek iegādātas tikai lidojumiem starp Rīgu un Liepāju, bet 60 procenti ir tranzītlidojumi, caur Rīgu savienojot Liepāju ar pārējiem "airBaltic" galamērķiem. Pieci populārākie tranzītlidojumi Liepājas maršrutā ir Londona, Maskava, Kopenhāgena, Berlīne un Hamburga.

Korporatīvās komunikācijas vadītāja Alise Briede: "Maijā vidējais vietu piepildījums bija atbilstošs uzņēmuma prognozēm pirms reisa atklāšanas un sasniedza 44%, taču jau šobrīd redzam, ka jūnija piepildījuma rādītāji būs augstāki. Pieaugošā reisa popularitāte apliecina to, ka aviācijā jauni savienojumi savu patieso potenciālu demonstrē vienīgi pakāpeniski."

"airBaltic" no Rīgas uz Liepāju lidojumus veic trīs reizes nedēļā ar "Bombardier Q400 NextGen" lidmašīnu. Lidojums ilgst 40 minūtes. Vienvirziena biļetes cena ir, sākot no 15 eiro, ieskaitot lidostas nodevas un transakcijas maksu. Lidojumu grafiks ir pieejams kompānijas mājas lapā www.airbaltic.com.