Pašvaldība izsludinājusi slēgtu iepirkuma konkursu par slēgto tenisa kortu un teritorijas labiekārtojuma būvniecību Liedaga ielā 5 un būvprojekta izstrādi.

Būvprojekta izstrāde jāveic atbilstoši SIA "Nams" izstrādātajam būvprojektam minimālajā sastāvā un pasūtītāja projektēšanas uzdevumam, autoruzraudzībai un būvdarbiem.

Projektu plānots īstenot Izglītības un zinātnes ministrijas 2017.gada valsts budžeta programmas "Sports" apakšprogrammas "Sporta būves" ietvaros.

Plānojot būvprojekta izstrādi un būvdarbu veikšanu, būvniekam jānodrošina darba izpildes termiņš ne ilgāks par 18 mēnešiem pēc līguma noslēgšanas.

Pieteikumi iesniedzami pašvaldības administrācijā, Apmeklētāju pieņemšanas centrā, līdz 13.septembrim pulksten 14.

Kā rakstīts projektēšanas uzdevumā, nepieciešam paredzēt manēžu ar pieciem tenisa kortiem, kas veidoti atbilstoši nepieciešamajām prasībām starptautisku turnīru rīkošanai, piedāvāt risinājumu skatītāju tribīņu izvietošanai, paredzēt tenisa laukumu atdalīšanu ar norobežojošu, transformējamu risinājumu, telpu aprīkojuma un sporta inventāra uzstādīšanu kā arī vārtus ērtai transporta un inventāra ievešanai vai izvešanai.

Būvprojektā nepieciešams paredzēt arī administratīvo korpusu ar diviem vai trīs stāviem. Pirmajā stāvā jāparedz halles administratora, apsarga un divu recepcijas darbinieku vietas, vieta sporta preču veikalam, vieta tenisa rakešu stīgotajam, divas bērnu ģērbtuves līdz 10 gadu vecumam, katrā pa 30 bērniem, vienu vīriešu un vienu sieviešu ģērbtuvi kā arī tualeti un saunu priekš 25 cilvēkiem, treneru ģērbtuves ar dušu, atsevišķus sanitāros mezglus, iesildīšanās un fiziskās sagatavotības zonu priekš 20 – 40 cilvēkiem, sporta inventāra novietnes telpas un tehniskā personāla telpas.

Otrajā stāvā jāplāno 200 kvadrātmetru lielu trenažieru zāli, divas trenažieru zāles ģērbtuves ar dušu un saunu, divas tenisa halles komandu ģērbtuves ar dušām, tualetēm, un apvienotu atpūtas zonu, tenisa sporta skolas direktoru, mācību daļas kabinetus, halles administrācijas kabinetu, tiesnešu darba telpu ar skatu uz kortiem, spēlētāju atpūtas zonu ar skatu uz kortiem, konferenču zāli un 20 – 30 kvadrātmetrus lielu tenisa kluba telpu.

Plānots izbūvēt arī 3 – 4 āra tenisa kortus un sešus pludmales volejbola laukumus.

Kā rakstījām iepriekš deputāti pastāvīgajā Pilsētas attīstības komitejas sēdē nolēma pilnvarot SIA "Liepājas Olimpiskais centrs" apsaimniekot iecerētos slēgtos tenisa kortus.