Sludinājumu portālā ss.lv redzams, ka izsolē ar augšupejošu soli tiek pārdota trīsstāvu ēka Pasta ielā 7a ar sākumcenu 195 tūkstošu eiro apmērā.

Trīsstāvu ēkas kopējā platība ir 1025 kvadrātmetri, bet tai nav piederoša zemes gabala. Trīs stāvos atrodas desmit telpas. Sētas pusē nama fasādei nepieciešama rekonstrukcija.

Īpašums Pasta ielā 7a tiek pārdots izsolē ar augšupejošu soli. Tai pieteikties iespējams SIA "Pilat Real Estate" birojā, Toma ielā 12/20, līdz 25.oktobrim.

Vēsturnieks Gunārs Silakaktiņš portālu informēja, ka māja savulaik bijusi Sakaru ministrijas bilancē, tur arī atradās Liepājas sakaru-telefona un telegrāfa darbinieku klubs jeb tā saucamais "sarkanais stūrītis".

Ēka celta 20. gadsimta sākumā kā dzīvojamā māja, kuras īpašnieks sākumā bijis Š. Neiburgers, bet divdesmitajos gados Finkelšteins. Vēsturiski tās adrese bijusi Helēnas iela 5 un 7.

1991.gada janvārī, barikāžu laikā Sakaru darbinieku klubā bija tāds kā koordinācijas štābs Liepājas barikādēm, dežurējošo LTF brīvprātīgo atpūtas un ēdināšanas vieta, jo gan pasts, gan telegrāfs bija pilsētai svarīgi un pat stratēģiski objekti.