Piektdien, 7.jūnijā, pilsētas ielās pirmo reizi izbrauca frizētava uz riteņiem jeb "Windcut BarberBus", iepazīstinot liepājniekus ar jauno piedāvājumu.

Dienas vidū – pulksten 12 "Windcut BarberBus" savu ceļojumu sāka ar pieturu pie pilsētas domes nama – lai klātienē parādītu, kā izlietots pērn pašvaldības Mazo un vidējo komersantu (MVK) atbalsta konkursā iegūtais līdzfinansējums (8500 eiro).

Pēc tam frizētava uz riteņiem izmeta loku pa pilsētas centru un apstājās Rožu laukumā, lai "busu" var apskatīt jebkurš interesents, un, ja ir drosme, arī izmēģināt frizieru pakalpojumus. "Windcut BarberBus" atklāšanas svinības noslēgsies pulksten 22 Lielajā ielā 6, kur atrodas "Garāža Barber Shop/Bārs".

"Windcut Barber Shop" vadītājs Elgars Roga teic, ka pie "Windcut BarberBus" projekta strādāts jau pusotru gadu – lai atrastu līdzfinansējumu, atbalstu, īsto spēkratu, ko pārbūvēt.

""Windcut BarberBus" ir ielikta mega daudz enerģijas un jaudas, lai tas būtu tieši tāds kā šobrīd, lai "BarberBus" būtu jaudīgs un pamanāms," stāsta Roga.

"Windcut" zīmols radīts 2017. gada jūnijā, un to izveidoja divi liepājnieki – Edgars Voskoboiņikovs un Elgars Roga. "Windcut" darbība sākās ar "Windcut Barber Shop" atvēršanu (tas atrodas Pasta ielā 14), kura popularitāte un atzinība auga strauji.

Tas īpašniekus mudināja paplašināt savu biznesu, un pērnā gada beigās dzima ideja par "Barber Shop" un bāru, kas atrastos vienviet.  Tā Lielajā ielā 6 tika izveidots "Garāža Barber Shop/ Bārs",  izcila "vīriešu vieta" (sievietēm dzērieni maksā dārgāk), kur atpūsties no ikdienas.

Bārs durvis vēra 8. martā.