Lai veicinātu savstarpējo saprašanos, padziļinātu katra darbinieka izpratni par farmācijas biznesa veidošanu no A līdz Z, aptieku tīkls "Euroaptieka" uzsākusi jaunu projektu.

Tā ietvaros vadības komanda, strādājot kopā ar aptieku darbiniekiem, izmēģinās, kā ir būt darbiniekam un pakļauties pašu iniciētajiem norādījumiem un prasībām, informē Kristīne Jučkoviča, korporatīvo un sabiedrisko attiecību direktore.

Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Māris Lūks 17.martā dosies uz Liepāju, kur strādās kopā ar Liepājas "Euroaptiekas", kas atrodas Jaunajā Ostmalā 3/5, "Rietumu centrā" darbiniekiem. Tur paredzēts iepazīsties ar katra aptiekā strādājošā uzdevumiem un darba pienākumiem, uzklausīt darbinieku pārdomas un ieteikumus turpmākajam darbam.

Starp citu, Māris dzimis un savus bērnības gadus pavadījis tieši Liepājas apkaimē – dzimis Liepājā, bet dzīvojis Grobiņā.

Šajā dienā aptieku darbinieku ādā iejutīsies arī citi "Euroaptiekas" vadības komandas darbinieki. Projekts tiek īstenots visā Latvijā, "Euroaptiekai" tiecoties kļūt par nozares labāko darba devēju. Pašlaik ar "Euroaptieka" zīmolu darbojas 50 aptiekas. Zīmols "Euroaptieka" pieder uzņēmumam "Euroaphoteca", kam ir vairāk nekā 450 aptieku Čehijā, Slovākijā, Polijā, Igaunijā, Lietuvā un Latvijā.