Digitālo inovāciju parks un Liepājas pašvaldība sadarbībā ar Latvijas IT klasteri aicina ambiciozos un inovācijām gatavos Dienvidkurzemes novada uzņēmējus pieteikties "Kickstart" digitalizācijas treniņam, kā mērķis ir palīdzēt uzņēmumiem izprast, kas ir digitalizācija un kā tās iespējas izmantot sava biznesa attīstībai. Pieteikšanās pasākumam ir atvērta līdz 2. februārim, informē Digitālo inovāciju parka vadītāja Agate Ambulte.

"Kickstart" treniņam tiek meklēti uzņēmumi, kas vēlas uzzināt vairāk par digitalizācijas iespējam vai jau ir digitalizācijas sākuma posmā un grib zināt, kurp doties tālāk. Treniņa laikā mentoru pavadībā dalībnieki analizēs izaicinājumus, ar kādiem saskaras un kā tos risina līdzīgi uzņēmumi, iedvesmosies no citu uzņēmumu pieredzes un veiksmes stāstiem, piedalīsies radošās ideju darbnīcās, kā arī apmainīsies ar padomiem, kā veicināt katra uzņēmuma digitālo attīstību. Tas ļaus uzņēmumiem izprast savu šodienu un veidot vīziju, kā kļūt efektīvākiem un konkurētspējīgākiem nākotnē.
Šis jau būs ceturtais šāda tipa treniņš, kas notiks Latvijā.

Kā atzīst iepriekšējā treniņa dalībniece Agnese Gaidelione, uzņēmuma SIA IEBER.LV ilgtspējīga dzīvesveida vēstnese: ""Kickstart" palīdz satikt līdzīgi domājošus, uz izaugsmi tendētus uzņēmumus, kas ļauj vienam otru papildināt, gūt un dot padomus kā būt efektīvākiem, dalīties pieredzē un sniegt atbalstu. Treniņa laikā iegūtie kontakti ir nostiprinājušies sadarbībās, idejas realizējušās produktos. Iesakām arī citiem būt drosmīgiem, sākt ar maziem solīšiem un doties pretī savam digitalizācijas ceļam!"

"Kickstart" treniņš kopumā ilgst vienu mēnesi ar trīs attālinātām tikšanās reizēm un mājasdarbiem: 9., 23. februārī un 9. martā. Uzņemtajiem uzņēmumiem ir jānodrošina 2 pārstāvju dalība treniņā. Lai pieteiktos pasākumam, aicinām līdz 2. februārim aizpildīt reģistrācijas anketu: https://ieej.lv/kickstart_liepaja

Jautājumu gadījumā sazināties ar Latvijas IT klastera Digitalizācijas projektu vadītāju Inesi Mūrnieci: inese.murniece@itbaltic.com.