Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus reģistrēties dalībai NVA un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURES rīkotajā tiešsaistes  darba dienā "Darbs un karjera Latvijā", kas norisināsies 1.decembrī no pulksten 14 līdz 16 Eiropas darba dienu platformā www.europeanjobdays.eu. Dalība pasākumā ir bez maksas!

Piedaloties darba dienā "Darbs un karjera Latvijā", darba devēji, izmantojot vien datoru vai mobilo ierīci ar interneta pieslēgumu, varēs tiešsaistē satikties ar darba meklētājiem un veikt darba intervijas. Darba devējiem tā ir iespēja ne vien atrast uzņēmumam vajadzīgos speciālistus, bet arī popularizēt savu biznesu, veicināt tā starptautisku atpazīstamību, demonstrējot videomateriālus par savu uzņēmumu. Tiešsaistes darba diena ir lieliska iespēja darba devējiem piesaistīt savam uzņēmumam arī tos Latvijas valstspiederīgos speciālistus, kuri šobrīd dzīvo un strādā ārvalstīs, bet vēlas atgriezties Latvijā.
 
Lai piedalītos  tiešsaistes darba dienā, ir jāizveido savs profils Eiropas darba dienu platformā (www.europeanjobdays.eu), jāreģistrējas dalībai tiešsaistes pasākumā "Darbs un karjera Latvijā"  (https://saite.lv/bJlUj), jāpublicē vakances un jāievieto sava uzņēmuma prezentācija. Uzreiz pēc reģistrēšanās darba devēja publicētā informācija būs redzama vietnes apmeklētājiem gan Latvijā, gan ārvalstīs, un darba devējs varēs sākt saņemt pretendentu pieteikumus.

Detalizētāku informāciju var uzzināt, sazinoties ar tiešsaistes darba dienas "Darbs un karjera Latvijā" Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURES koordinatoriem Latvijā Agiju Mickeviču (Agija.Mickevica@nva.gov.lv, 26645566) vai Andri Segliņu (Andris.Seglins@nva.gov.lv, 26591666).
 
Lai sniegtu atbalstu Latvijas darba devējiem vajadzīgo darbinieku piesaistē, NVA regulāri rīko tiešsaistes darba dienas un citus darba devēju un darba meklētāju satikšanās pasākumus. Iepriekšējā NVA un EURES tiešsaistes darba diena "Darbs un karjera Latvijā" norisinājās 2021.gada 25. maijā.