Mitro salvešu ražotājs "Cotton Club Liepāja" mainījis nosaukumu pret "iCotton", liecina datubāzē "Lursoft" publicētā informācija, raksta aģentūra BNS.

Tāpat kompānijas pamatkapitāls samazināts par 1,522 miljoniem eiro – līdz četriem miljoniem eiro. Dalību uzņēmumā samazinājis Krievijas pilsonis Maralbeks Gabdsatarovs.

"iCotton" izpilddirektors Sergejs Binkovskis aģentūrai BNS pastāstīja, ka tagad 50% uzņēmuma pieder Itālijas kompānijai "Sanitars S.P.A" un nolemts uzņēmuma nosaukumu mainīt pret "iCotton".

Izmaiņas kompānijas nosaukumā un pamatkapitālā Komercreģistrā iegrāmatotas trešdien.

Iepriekš uzņēmuma pamatkapitāls bija 5,522 miljoni eiro.

Aģentūra BNS iepriekš vēstīja, ka uzņēmums "iCotton", kas šobrīd Liepājā jau ražo mitrās salvetes, un Itālijas kompānija "Sanitars S.P.A" ir izstrādājuši jaunas ražotnes projektu, kas paredz izveidot vienu no lielākajām un modernākajām kokvilnas higiēnas preču ražotnēm Eiropā. Paredzēts, ka ražotne darbu sāks līdz 2015.gada septembrim, nodrošinot darba vietas aptuveni 200 cilvēku.

"iCotton" mitro salvešu ražotne tika pieņemta ekspluatācijā 2014.gada februārī. Kompānija dibināta 2011.gadā. 2013.gadā "iCotton" strādāja ar 880,9 tūkstošu eiro apgrozījumu un cieta 88,6 tūkstošu eiro zaudējumus. Uzņēmums uz pusēm pieder Gabdsatarovam un kompānijai "Sanitars S.P.A".