Noskaidrots, ka autobusa pieturvietu pie pārbrauktuves, pie zemesgabala Oskara Kalpaka ielā 29, pārbūvēs SIA "Ceļu, tiltu būvnieks" par 32 325,56 eiro.

Iepirkuma konkursā bija pieteikušies divi pretendenti – SIA "A-Land", piedāvājot līgumcenu 33 920,73 eiro apmērā, un "Ceļu, tiltu būvnieks", ar kuru tiek slēgts līgums par autobusa pieturas pārbūvi.

"Ceļu, tilta būvnieks" piesaistījis arī divus apakšuzņēmēji – "Volts – 1" (Latvenergo sakaru kanalizācijas tīklu pārbūve) un "VEKTRA – 21" (lietus kanalizācijas pieslēguma izbūve).

Iepriekš rakstījām, ka nolikumā pievienotajā skaidrojošajā aprakstā rakstīts, ka šobrīd autobusu pieturvieta ierīkota pie brauktuves malas un autobuss, kas apstājies, lai uzņemtu vai izlaistu pasažierus, aptur satiksmes plūsmu, kā rezultātā veidojas bīstami apdzīšanas manevri. Ar luksofora signalizāciju aprīkotā pārbrauktuve, sakarā ar intensīvo vilciena kustību, tiek ļoti bieži slēgta, un tad veidojas transporta sastrēgumi, kurus vēl vairāk kavē pieturvietā apstājies autobuss. Attiecīgi autobusu pieturu plānots paplašināt.

Plānots, ka jaunā pieturvieta būs gatava 10.aprīlī vai ātrāk, ja būvdarbu veikšanai piemēroti laikapstākļi iestājas ātrāk.